Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Tenerife, cesta za poznáním klenotu Kanárských ostrovů

PUERTO DE LA CRUZ • OROTAVA • ICOD DE LOS VINOS • GARACHICO • SANTA CRUZ DE TENERIFE • SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA • NÁRODNÍ PARK TEIDE • PLAYA DE LOS CRISTIANOS • GÜÍMAR • CANDELARIA

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4990
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín polopenze
13.09.2019 - 20.09.2019 29 590,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy, přílet na Tenerife, odjezd do Puerto de la Cruz, ubytování v hotelu, večeře

2. den

Po snídani odjedeme do šlechtického městečka Orotava, jednoho z nejpůvabnějších míst Tenerife shlížejícího se v květinové nádheře stejnojmenného údolí, projdeme se malebnými uličkami s množstvím výstavných paláců, kostelů, nadchne nás nádherná výzdoba domů, jejich dvorů a zejména nenapodobitelné dřevěné balkóny (Casa de los Balcones, kostel Neposkvrněného početí, květinové náměstí s radnicí). Dále pokračujeme do města Icod de los Vinos, jednoho z nejstarších měst ostrova, budeme se obdivovat zachovalým paláců 17. a 18. století, renesančnímu kostelu San Marcos s nádhernou výzdobou z mexického zlata a stříbra a jednomu z největších místních lákadel – tisíciletý dračinec dračí, ohromující strom. Přejedeme do městečka Garachico, dříve důležitého
přístavu a bohatého města, které však v 18. století bylo téměř úplně zničeno sopečnou činností a i když mnoho budov bylo
obnoveno, dodnes jsou velmi patrné následky zkázonosné činnosti sopky Chinyero. Návrat na ubytování, večeře.

3. den:

Po snídani odjedeme k návštěvě hlavního města ostrova, Santa Cruz de Tenerife, úchvatná moderní stavba Auditoria (arch. Santiago de Calatrava), park Sanabria, kostel de la Concepción, tzv. „Katedrála Santa Cruz“. Dále navštíme město San Cristobal de la Laguna, univerzitní město s bohatou historií, s nádhernými kostely, platareskním a mudéjarským kostelem de la Concepción, palácem Salazar, historickou radnicí a dominantním náměstím Adelantado, okolo kterého se rozprostírá staré město kdysi hlavního sídla ostrova Tenerife. Návrat na ubytování, večeře.

4. den:

Po snídani pojedeme nádhernou panoramatickou cestou do středu ostrova navštívit úžasný národní park „Parque Nacional de Teide“ s jeho dominantou, jednou z největších sopek světa Pico de Teide, Patnáctikilometrový amfiteátr je výsledkem bezpočtu vulkanických erupcí. Kdo jednou pohladil rukou zdejší rozmarné lávové formace a zahleděl se do jasného nebe nad ostrovem, ten pochopil, proč je zdejší přírodní klenot nejnavštěvovanějším národním parkem v celé Evropě a proč byl zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. V parku budeme obdivovat nepřeberné množství rozmanitých vulkanických a geologických útvarů. Dále budeme pokračovat okouzlující a dech beroucí scenérií do Playa de los Cristianos. Odjezd na ubytování, večeře.

5. den:

Snídaně, individuální volno, možnosti procházek, zajímavých nákupů, koupání, večeře.

6. den:

Po snídani odjezd do městečka Güímar, proslaveného zdejšími pyramidami, díky úsilí známého norského cestovatele a vědce Thora Heyerdahla zde vznikl Parque Etnográfico Pirámides de Güímar. Je to ideální místo k tomu, abychom se zde co nejvíce dozvěděli o původním obyvatelstvu Kanárských ostrovů, o tajemných Guančích. Dále pojedeme do nádhernémo města Candelaria, které je nejvýznamnějším poutním místem Kanárských ostrovů díky Panně Maríi Candelárské (Virgen de la Candelaria), černou madonu podle legendy na skále objevili původní obyvatelé Guančové, jejichž krále zpodobňuje devět impozantních bronzových soch na náměstí Plaza de la Patrona de Canarias přímo u poutní baziliky. Návrat na ubytování.

7. den:

Snídaně, individuální volno, možnosti procházek, zajímavých
nákupů, koupání, večeře.

8. den:

Snídaně, transfer na letiště a odlet do ČR.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Praha–Tenerife–Praha vč. tax
• dopravu autokarem během programu
• 7× ubytování s polopenzí v hotelech 3*
• služby českého průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 4 990 Kč

Předpokládaná částka na vstupy 90 €.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video