Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Andalusie jinak - letecky

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2018 a po 1.9.2018. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4500
Vstupné do Alhambry Na osobu / Na zájezd 1150
polopenze Na osobu / Na zájezd 2590
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu Bratislava – Málaga – Bratislava, vč. tax a odbavení příručního zavazadla
• 7x ubytování ve 3*/ 4* hotelích se snídaní
• autobusovou dopravu po Španělsku
• průvodcovské služby

Příplatky

• Jednolůžkový pokoj: 4 500 Kč
• 7x večeře 2 590 Kč
• odbavení zavazadla do 15 kg 1 400 Kč
• Vstup do Alhambry (je nutno objednat předem): 1 150 Kč
• Transfer Brno-letiště-Brno: 800 Kč

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 28.10.2012
Dobrý den a poděkování Vám všem, kteří jste pro nás připravili poznávací zájezd po Andalusii. Obzvlášť velký dík a hluboká poklona p. Sylvě Pulkové, o jejichž průvodcovských kvalitách jsme se přesvědčily už loni na Svatojakubské cestě, ale letos ji prověřil i déšť a zvládla to s úsměvem a bez ztráty kytičky. Cimalová, Jurochová, Záškolná

Mail doručen: 26.10.2012
Dobrý den, rádi bychom vám poděkovali za zprostředkování nádherných zážitků získaných při tomto zájezdu v termínu od 23.9. do 30.9.2012. I když se jednalo o zájezd zkrácený ne vaší vinou o jeden den, takže program byl dost nabitý a "mokré" počasí nás provázelo větší částí zájezdu, paní průvodkyně Sylva Pulková byla naprosto perfektní! Rádi bychom jí aspoň touto cestou upřímně poděkovali. Svým profesionálním přístupem se snažila nám tyto nepřízně zpříjemnit a vytvářela a hlavně udržovala příjemnou atmosféru. Pozitivní mimo zajímavých zážitků je, že nemusíme na příští sezónu kupovat opalovací přípravky. Při naší letošní dovolené jsme je dostatečně nevyužili. Máme pro vás jeden návrh: vzhledem k nevypočitatelnému a letos trochu nestandardnímu počasí navrhujeme změnit dosavadní název zájezdu Slunečná Andalusie např. na To nejlepší z Andalusie, Křížem krážem Andalusií nebo Andalusie-perla jihu : )))). Vaši stálí spokojení klienti Irena a Lubomír Veselí.

Mail doručen: 24.10.2012
Vážení přátelé, děkujeme za krásný poznávací zájezd nádhernou Andalusií. Náš velký dík patří skvělé paní průvodkyni Sylvě Pulkové za perfektní organizaci, klidné zvládání problematičtějších situací / při nepřízni počasí /, odborný výklad a vytvoření příjemné atmosféry po celou dobu zájezdu. Těšíme se na další poznávání některé části Španělska. Bartošovi a Antošovi, kteří nás požádali, abychom poděkovali i jejich jménem.

Mail doručen: 4.6.2012
Vážený pane doktore, přijměte, prosím, mé poděkování za skvělou organizaci zájezdu do Andalusie ve dnech 20. - 27. května t.r. Zvlášť chci vyzvednout přístup a péči, kterou nám věnovala paní Odehnalová. Přeji Vám další úspěchy v činnosti Vaší agentury. Stárek
Mail doručen: 9.10.2011
Dobrý den. Vážení pracovníci cestovní kanceláře EMMA. Řadu let jezdíme na různé poznávací zájezdy a proto máme s čím srovnávat. Musím velmi pochvalně reagovat na vynikající profesionalitu vaší delegátky paní Sylvy Pulkové. Tato perfektně připravená delegátka nám zmíněný zájezd ještě zpříjemňovala svým milým humorem a ohleduplností ke starším účastníkům. Nebylo v kolektivu nikoho, kdo by jen půl slovem mohl vyslovit nespokojenost nad jejím přístupem. Celý poznávací zájezd měla Vaše cestovní kancelář úžasně připravený. Ubytování v luxusních hotelích bylo nad naše očekávání. Andalusii vřele doporučujeme všem milovníkům památek. Ještě jednou díky. S pozdravem K.Gánóczy a Ivana Křížová z Brna.

Mail doručen: 5.10.2011
Dobrý den, ještě nadšená z poznávacího zájezdu po Andalusii (26.9.-4.10.2011), především z krásných zážitků, které nám zprostředkovala vaše CK, ale především úžasným způsobem „předala“ průvodkyně paní Sylva P., chci vám alespoň tímto prostřednictvím poděkovat za príma dovolenou a popřát spoustu spokojených klientů. Milada Řiháková s manželem Františkem

Mail doručen: 6.10.2008
Vážení, chtěli bychom touto cestou ocenit kvalitu poznávacího zájezdu do Andalusie, který byl připaven vaší cestovní kanceláří a jehož jsme se účastnili ve dnech 24.9. až 5.10.2008. Chtěli bychom zejména vyzvednout profesionální a současně přátelské vedení celého zájezdu paní Sylvií Pulovou (doufám, že jméno paní průvodkyně jsme nespletli). S přátelským pozdravem Jana a Ladislav Bébarovi

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video

Barcelona

Katalánsko a Barcelona - autobusem

autokarem
polopenze
od 11 990,-
Rioja

Baskicko, Navarra a La Rioja

Praha letecky
snídaně polopenze
od 25 990,-
Funchal z Cabo Garajau

Madeira - květinová a turistická

Praha letecky
snídaně polopenze
od 27 990,-