Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,2 Výborné 17 recenzí

Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví

PALMA • VALLDEMOSSA • SA DRAGONERA • SA CALOBRA • SOLLER • FORMENTOR • PORT POLLENSA • PORTO CRISTO

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2018 a po 1.9.2018. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 700
výlet Večerní Palma s panoramatickou plavbou Na osobu / Na zájezd 1050
výlet na ostrov Sa Dragonera Na osobu / Na zájezd 750
výlet Jeskyně a Porto Cristo Na osobu / Na zájezd 1300
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
lůžko dospělý přistýlka dospělý přistýlka dítě 2-12 let
termín polopenze polopenze polopenze
23.09.2018- 30.09.2018 22 990,- 19 890,- 17 440,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Brna, Ostravy a Prahy do Palmy de Mallorca. Transfer na ubytování.
Ubytování je zajištěno ve 3* hotelích s polopenzí ve vzdálenosti do 200m od pláže.

2. den

Dopoledne volno, odpoledne návštěva nejhezčí vesnice ostrova,Valldemossy, kde si užijete procházku po úzkých kamenných uličkách s malebnými průčelími domů pokrytých kvetoucími květinami nebo můžete posedět v některé typické kavárně. Nejznámější památkou Valdemossy je bývalý kartuziánský klášter – La Cartuja, kde strávil zimu roku 1838 extravagantní pár, Frederik Chopin a George Sandová. Ve volném čase možnost návštěvy kláštera.

3. den:

Ráno odjezd na celodenní výlet na severní pobřeží ostrova. Nejdříve se vydáte přes přístav Port de Pollensa k mysu Formentor, nádhernému skalnatému útesu omývanému ocelově modrým mořem. Volno ke koupání, po té nástup na loď (za příznivého počasí) a plavba do přístavu Port Pollensa, pokračování do Pollensy, prohlídka půvabného starobylého městečka, kulturní metropole severu, s proslulým schodištěm Calvari s 365 schody lemovanými letitými cypřiši a s překrásnými vyhlídkami do okolí. Plavky na výlet s sebou! Návrat do hotelu.

4. den:

Celodenní odpočinek, volno, koupání nebo fakultativně výlet lodí podél jihozápadního pobřeží plného pěkných zátok a skalnatých výběžků k ostrovu Sa Dragonera, který byl prohlášen přírodní rezervací. Volno na ostrově a po té pokračování do zátoky Egos na koupání a šnorchlování. Malé občerstvení na lodi.

5. den:

Dopoledne i odpoledne volno, koupání, fakultativně večerní návštěva Palmy spojená s panoramatickou projížďkou lodí kolem nasvíceného města a proslulého přístavu.

6. den:

Celodenní výlet s nezapomenutelným cestováním po nejhezčích přírodních místech severozápadní části ostrova. Z Palmy se vydáte historickým vlakem na 50minutovou cestu do Solleru, půvabného městečka ukrytého v údolí pohoří Tramuntana, po cestě budete míjet plantáže s pomerančovníky a mandlovníky a projedete řadou tunelů. Ze Solleru sjedete vyhlídkovou tramvají do malebného přístavu Port Soller, zde nasednete na loď a poplujete do ústi rajského kaňonu Torrent de Pareis. Následuje volný čas ke koupání v moři nebo k procházce soutěskou, ze které ústí do moře dva horské potoky. Po té se proslulou horskou cestou Sa Calobra budete vracet na ubytování. Po cestě zastávka v historické lisovně olivového oleje Tafona de Caimari, kde budete mít možnost prohlédnout si tradiční výrobnu i ochutnat výborný místní olej.

7. den:

Celodenní odpočinek, volno nebo fakultativně výlet na východní pobřeží ostrova, kde se nacházejí unikátní jeskyně, jejichž návštěva je spojená s koncertem klasické hudby na jezeře. Během výletu navštívíte i malebný rybářský přístav Porto Cristo, kde volno k procházkám, posezení u kávy nebo vykoupání. Na cestě zpět zastávka v Els Calderers, v typické usedlosti z 18. stol., kde se seznámíte s místními zvyky a okusíte zdejší delikatesy

8. den:

Transfer na letiště a odlet do Brna, Ostravy a Prahy. Pořadí výletů může být v průběhu sezony změněno.

Pobyty na 10 nocí
1. den: Odlet z Brna. Přílet do Palmy de Mallorca. Transfer na ubytování.
2.-7. den: Program stejný jako 2.-7.den u pobytů na 7 nocí
8-10. den: Pobyt na Mallorce věnovaný volnu, koupání. Možnost potápění, návštěvy akvaparku, apod.
11 .den: Transfer na letiště a odlet do Brna

Pobyty na 11 nocí
1. den: Odlet z Brna. Přílet do Palmy de Mallorca. Transfer na ubytování.
2.-5. den: Pobyt na Mallorce věnovaný volnu, koupání. Možnost potápění, návštěvy akvaparku, apod.
6.-11. den: Program stejný jako 2.-7.den u pobytů na 7 nocí
12 .den: Transfer na letiště a odlet do Brna

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• Leteckou dopravu na Mallorcu a zpět včetně tax
• Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
• 7/10/11x ubytování s polopenzí (dle termínu)
• Výlety na Mallorce dle programu
• Průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj: 700 Kč/noc (na vyžádání)
• fakultativní výlet na ostrov Sa Dragonera 750 Kč
• fakultativní výlet Večerní Palma s panoramatickou plavbou (od poloviny června) 1050 Kč
• fakultativní výlet Jeskyně a Porto Cristo 1300 Kč

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Smart Wings. Odlety jsou z Brna do Palma de Mallorca.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen 6.9.2017
Dobrý den, v noci z 26.8. na 27.8.2017 jsme se vrátili z poznávacího zájezdu na Mallorku, pořádaného Vaší CK.
Ráda bych i jménem mého manžela a troufám si říci i celého osazenstva zájezdu, vyslovila obrovskou pochvalu a díky Vaší delegátce paní Ditě, která nás provázela na všech výletech během pobytu na Mallorce.
Paní Dita žije již 21 let na ostrově a proto nás mohla ohromit takovou spoustou informací a zajímavostí spojených s Mallorkou.
Byla velmi milá, ochotná vždy poradit a pomoci, ať se to týkalo nákupů, návštěvy kaváren, zakoupení suvenýrů apod.
Věnovala se nám opravdu naplno a s takovou radostí.
Přes počáteční velké turbulence při letu na ostrov to byla jedna z našich nejkrásnějších dovolených.
Nádherné ubytování, perfektní služby, neskutečně teplé moře.
Vyřiďte prosím naše pozdravy a díky paní Ditě a přejeme Vám spoustu dalších spokojených klientů a snad někdy nashledanou na nějakém Vašem zájezdu.
S pozdravem Zuzana Trojková, Brno.

Mail doručen: 23.9.2016
Vážení, zájezd se nám (s manželkou) moc líbil. Paní průvodkyně Dita je empatická, velmi znalá poměrů na Malorce a nám se věnovala s velkým úsilím. Kombinace pobytu a poznávání, pěkný hotel blízko pláže, dobrá strava a krásné prostředí ostrova - to je ta správná dovolená. Ještě jednou dík za organizaci a příště opět na nějakém zájezdu s Emmou. Zdraví Kebrlovi

Mail doručen: 15.8.2013
Vážení, chtěli bychom Vám poděkovat za velmi hezkou letošní dovolenou ztrávenou na Mallorce v termínu 15.6. - 26.6. Celý pobytovo poznávací zájezd organizovaný Vaší kanceláří byl velice příjemný a splnil naše očekávání.Ubytování i strava na velmi dobré úrovni, jednotlivé zájezdy pojaly to nejdůležitější, tak že jsme poznali z Mallorky to nejhezčí.Co však bylo na tomto zájezdu opravdu nadstandartní, byla úroveň všech průvodkyň. Jejich příjemné vystupování a opravdu hluboké znalosti nás víc než mile překvapily.Byli jsme opravdu velice spokojeni. Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám a doufáme, že pochvalu a poděkování předáte i jim. Těšíme se zase někdy příště! Miroslav a Štěpánka Spoustovi

Mail 6.9.2012
Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za velice zajímavý vydařený poznávací zájezd na Mallorcu od 25.8. - 1.9.2012. Byli jsme spokojeni jak s programem zájezdu, ubytováním a stravováním v hotelu Flor Los Almendros, tak i s průvodkyněmi, od kterých jsme se dozvěděli mnoho nového a zajímavého o navštívených místech. Nevyšel nám akorát poslední den programu zájezdu, kdy bylo špatné počasí, a přestože jsme měli zaplacený výlet lodí, nejelo se. Pokud budete v příští sezoně nabízet podobné poznávací zájezdy i s koupáním do jiných zemí, rádi se jich zúčastníme. Děkujeme ještě jednou touto cestou a do budoucna přejeme mnoho spokojených klientů a bezproblémových zájezdů. S pozdravem Jana Křížová a Miroslav Němec

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 9,1 Strava 9,5 Delegát 9,1 Doprava 9,2

Marie Němcová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (17.06.2018 - 24.06.2018)
Hodnoceno: 26.07.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

ze zajezem jsme byli spokojeni,splnil naše očekávání.

Alois Hovadík - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (17.06.2018 - 27.06.2018)
Hodnoceno: 06.07.2018

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Ubytování velmi dobré, dojem snížili komáři. Strava výborná, vždy bylo hodně možností si vybrat, specielně můj problém s celiakií byl od vás tentokrát zajištěn perfektně a v hotelu byli na mě vždy u snídaně i večeře připraveni s bezlepkovým pečivem a speciálně pro mne bezlepkovým jídlem a vysvětleno, které případně další jídlo je bez mouky. Doprava španělskými autobusy výborná, cestu na ostrov nám prodloužila let stávka, cesta zpět bez problémů. Průvodkyně na zájezdech byly vynikající, perfektně vybavené znalostmi i jazykem. Delegátka měla problém nás na letišti po odebrání kufrů sehnat všechny dohromady - nebylo v pokynech ani na letišti označeno místo srazu, bloudili jsme po hale a celkem jsme tak přijeli do hotelu o hodinu později - jinak vše O.K. Děkujeme vám za krásnou dovolenou. Krásné dny přeje Alois Hovadík

Miluše Trenzová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (03.06.2018 - 10.06.2018)
Hodnoceno: 06.07.2018

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 5

zájezd se mi líbil, doprava na Mallorce místními řidiči byla skvělá, nepříjemné bylo velké zpoždění zpátečního letu do Brna, několikrát odkládaný a měněný let odletu.

Zdeněk Mišáni - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (03.06.2018 - 10.06.2018)
Hodnoceno: 05.07.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Libuše Zadinová - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (17.06.2018 - 24.06.2018)
Hodnoceno: 05.07.2018

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Ubytování - nezničitelní komáři, většina hotelů má již sítě, jinak by byl plný počet.
Doprava - obě cesty letadlem zpoždění větší než hodinu, ale za to cestovka nemůže.
Jinak v místě pobytu doprava neměla chybu. Obě průvodkyně jsou vynikající, vědí a znají a tak to má být. Naprostá spokojenost Děkuji a přeji jen samé spokojené zákazníky. Zadinová

Alena Čapková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.09.2017 - 16.09.2017)
Hodnoceno: 16.10.2017

Hotel 10 Strava 9 Delegát 10 Doprava 10

Kladně hodnotím organizaci a zajištění celého pobytu, od včasných a podrobných informací k poznávacímu zájezdu až po celý jeho průběh. Program byl velice zajímavý a hlavně průvodkyně na zájezdech Dita Špalková byla úžasná - vstřícná, pozorná a hlavně nám předala spoustu informací z různých oblastí / historie, kultura, příroda, život lidí a pod./ Vše probíhalo podle plánu a mě zbývá jen vyslovit poděkování za krásně prožitou dovolenou. S pozdravem Čapková A.

Eva Krotká - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.09.2017 - 16.09.2017)
Hodnoceno: 16.10.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Rozhodně vaši kancelář nebudu nikomu doporučovat :). Všichni by pak jezdili s vámi a na mě by nezbylo, respektive by vás mohlo napadnout i zdražit. Nehledě na naši průvodkyni Ditu, která si nás dovolila opustit po všech úžasných zájezdech a nám bylo bez ní smutno. Jen bych vzkázala indické restauraci v Paguere, že v Písku jsou prostě lepší. Další z nej dovolených.

Jiří Bílek - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví (06.09.2017 - 16.09.2017)
Hodnoceno: 15.10.2017

Hotel 8 Strava 10 Delegát 10 Doprava 5

Delegát, průvodce i strava byla unikátní. Ubytování blízko moře, vybavení hotelu na úrovni, drobný problém byl pouze s výměnou ručníků. Doprava po ostrově bez problémů, problém byl s nedostatkem místa v letadle, s odbavením v Palmě a s hodinovým čekáním v letadle při zpodném nočním odletu z Palmy

Vlasta Buchníčková - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví - 10/11 nocí (05.07.2017 - 15.07.2017)
Hodnoceno: 30.07.2017

Hotel 8 Strava 10 Doprava 8

Na ubytování nám chyběla na pokoji lednička.
Doprava byla celkem v pořádku až na zpoždění způsobené zřejmě obrovským vytížením letiště na Mallorce.
Výborná byla naše průvodkyně Dita na zájezdech, ještě hodně by na sobě měla pracovat delegátka Monika.

Jana Novotná - Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví - 10/11 nocí (14.06.2017 - 24.06.2017)
Hodnoceno: 26.07.2017

Hotel 9 Strava 9 Delegát 1 Doprava 10

Delegátka byla naprosto neprofesionální, bez zájmu o klienty. Pouze nám sdělovala, že Malorka je úžasná.....

Průvodkyně Dita byla pravým opakem. Můžeme jen chválit.

Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video