Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9 Výborné 2 recenzí

Katalánsko a Barcelona - letecky

BARCELONA • CADAQUÉS • FIGUERAS • MONTSERRAT • GERONA • BANYOLES • BESALÚ

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Program A - letecky
termín polopenze
07.09.2019 - 14.09.2019 19 990,-
14.09.2019 - 21.09.2019 19 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy (za příplatek svoz z Brna), přílet do Španělska a transfer do hotelu na ubytování, večeře.

2. den

Po snídani celodenní výlet do Barcelony – prohlídka gotických památek města – gotická čtvrť s katedrálou, čtvrť El Born, kostel S. María del Mar), odpoledne volný program – možnost návštěvy Poble Espanyol – španělská vesnice nebo mořského akvária L‘Aquarium, návrat na ubytování, večeře.

3. den:

Po snídani odjezd do Cadaqués, malebného přístavního městečka, které si oblíbilo řada umělců, mezi nimi i Dalí, Picasso, Miró, W. Disney, A. Breton, F. G. Llorca. V zátoce Portlligat leží Dalího dům, kde žil a tvořil. Odpoledne přejezd do Figueras, návštěva Muzea S. Dalího, které malíř založil. Návrat na ubytování, večeře.

4. den:

Po snídani odjezd do fascinujícího pohoří Montserrat s klášterním komplexem, který je nejvýznamnějším poutním místem Katalánska. Odpoledne návrat na ubytování, možnost koupání, večeře.

5. den:

Po snídani pobyt u moře a individuální volno, večeře. Možnost fakultativních výletů na místě

6. den:

Po poledni odjezd do Barcelony – prohlídka modernistických památek města – Sagrada Família, Casa Batlló, Casa Milá. Panoramatická projížďka – býčí aréna, Plaça Catalunya, Passeig de Grácia, Camp Nou – stadion FC Barcelona (fakultativní prohlídka stadionu a muzea). Pokračovaní k olympijskému stadionu na vrch Montjuic – krátká zastávka na vyhlídce na město a přístav. Individuální volno k prohlídce středu města Večer představení „Barcelonské fontány“ – hra hudby, barevných světel a vody. V nočních hodinách návrat na ubytování.

7. den:

Po snídani odjezd do Gerony, historického města s jednou z nejzachovalejších židovských čtvrtí, hradbami,románskými kostely a arabskými lázněmi. Návštěva gotické katedrály s jedinečnou klenotnicí, El Call – ulice židovské čtvrti a barevné domy na nábřeží řeky Onyar. Po poledni odjezd do vnitrozemí k jezeru Banyoles, největšímu katalánskému přírodnímu jezeru, centru vodních sportů a dějišti veslařských soutěži OH 1992. Odjezd do Besalú, středověkého města s románskými kostely, pozůstatkem benediktínského kláštera a s opevněným románským mostem. Návrat na ubytování.

8. den:

Dopoledne volno. Transfer na letiště a odlet do ČR.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Praha–Španělsko–Praha
• letištní taxy a poplatky
• dopravu autokarem po Španělsku
• 7× ubytování ve 2–3* hotelu s polopenzí
• služby českého průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 3 600 Kč
• transfer Brno–Praha–Brno 800 Kč
• pobytová taxa cca 0,50 €/osoba/noc
• pojištění léčebných výloh a storna 490 Kč

Předpokládaná částka na vstupy 90 €.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 10.7.2015
Dobrý den, před měsícem jsem byla s vaší cestovní kanceláří na poznávacím zájezdu Katalánsko-letecky! Musím vám velmi pochválit pestrý a zajímavý program a výborné organizační zajištění! Nelze opomenout ani průvodce Jiřího Pichla. Je to profesionál s hlubokými znalostmi o dané zemi, ale nechybí mu ani lidský přístup a ochota s čímkoliv poradit! Děkuji za nevšední zážitky!! S pozdravem Aneta Macečková

Mail doručen: 17.10.2011
Dobrý den! Rád bych touto cestou poděkoval za opravdu nevšední zážitky z poznávacího zájezdu do Katalánska, který jsme koupili u vaší cestovní kanceláře. Kvalita poznávacího zájezdu je postavena především na výkonu průvodce, což v našem případě byl pan Jiří Pichl. Jeho excelentní znalosti, kultivovaný projev a organizační schopnosti jsou nadprůměrné.
Děkujeme! Ivan a Miroslava Demjanovi

Dopis doručen: 19.6.1997
Vážení! Ve dnech 31.5. - 12.6.1997 jsme se zúčastnili poznávacího zájzdu, který pořádala Vaše cestovní kancelář. Sdělení o změně termínu odletu nás nepotěšilo a obávali jsme se dalších nemilých překvapení. Rádi konstatujeme, že se naše obavy nepotvrdily a že zájezd, který jsme absolvovali, splnil naše očekávání. Významný podíl na úspěšném průběhu cesty měly vedoucí zájedzu p. Svatava a p. Kateřina, jimž touto cestou upřímně děkujeme. Obě své role zvládaly bravurně a operativně řešily všechny organizační záležitosti. Oceňovali jsme také jejich připravenost po stránce obsahové. Zvlášť příjemným překvapením pro nás byla návštěva Zaragozy a celodenní program v Barceloně před odletem. Se srdečným pozdravem Anna Petříková

Dopis doručen: 6.7.1995
Před několika dny jsem se s manželkou vrátil z Vámi pořádaného poznávacího zájezdu do Španělska. Byli jsme s organizací zájezdi i jeho zabezpečením velmi spokojeni. Rovněž průvodcovké služby byly na vynikající profesionální úrovni. Tyto poznatky si nenecháme pro sebe a budeme je sdělovat našim známým. Po dobré zkušenosti se chce stát Vašimi stálými zákazníky. S pozdravem Jíří Škopek

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 8 Strava 10 Delegát 9,5 Doprava 8,5

Lubomír Čadil - Katalánsko a Barcelona - letecky (26.05.2018 - 02.06.2018)
Hodnoceno: 19.06.2018

Hotel 8 Strava 10 Delegát 9 Doprava 7

Jiří Macur - Katalánsko a Barcelona - letecky (27.05.2017 - 03.06.2017)
Hodnoceno: 30.08.2017

Hotel 8 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10
Další hodnocení Další hodnocení

Video

Barcelona

Katalánsko a Barcelona - autobusem

autokarem
polopenze
od 11 990,-