Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Galicie - z Čech až na konec světa - letecky

VIGO - ISLAS CIES - POIO - COMBARRO - PONTEVEDRA - CAMBADOS - SANTIAGO de COMPOSTELA - FINISTERRE - MUXIA - LA CORUŇA - FERROL - LUGO - CAŇON DE SIL - ORENSE

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 5100
6x večeře Na osobu / Na zájezd 2230
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
02.07.2019- 09.07.2019 25 990,- 26 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy, předpokládaný čas odletu v 16 hodin, do Porta (za příplatek transfer z Brna). Transfer na ubytování do Viga.

2. den

Ráno za příznivého počasí odjezd z přístavu Viga lodí na ostrovy Cíes, které jsou jediným národním parkem v Galicii a jsou proslulé svými bělostnými plážemi, nedotčenou přírodou a příjemnými turistickými stezkami. Odpoledne návštěva vršku Monte do Castro se zbytky keltského osídlení castrum a středověkého opevnění ze 17. stol. Z přilehlého parku jsou obzvláště v podvečer nádherné výhledy na celé ústí ría de Vigo a ostrovy Cíes. Z vršku sejdeme do starého města. Ubytování ve Vigu.

3. den:

Po snídani odjezd do dalšího ústí Rías Baixas, do ría de Pontevedra. Nejdříve zastávka v klášteře San Xoán de Poio , který má svůj původ již v 10. stol. Součástí jsou dvě rajské zahrady, jedno z největších horreos a muzeum českého rodáka A. Machourka s mozaikami, které představují francouzskou cestu do Santiaga de C. Po té návštěva jedné z nejpůvabnějších a nejtypičtějších vesnic v Galicii, Combarros , kde je asi třicítka horreos doslova zavěšených nad mořem. Dohromady tak vytvářejí jeden z nejmalebnějších souborů galicijského pobřeží. Podvečer strávíte v Pontevedře , po Santiagu nejvýznamnějším historickém celku v Galicii s proslulým svatostánkem P. M. poutnice. Ubytování v Pontevedře.

4. den:

Dopoledne návštěva městečka Cambados v ústí ría de Arousa, vyhlášeného centra vinařské oblasti produkující vína albariňo. Návštěva vinného sklepa s ochutnávkou a prohlídka renesančního paláce pazo de Fefiňáns ze 16. stol. Pokračování do Santiaga de Compostela, cíle všech poutníků, kteří se přicházejí pomodlit k hrobu sv. Jakuba. Procházka historickým jádrem s proslulou katedrálou, vyhlídka z parku Alameda. Volno k návštěvě muzeí, typických barů a zákoutí. Ubytování v Santiagu.

5. den:

Po snídani odjezd směrem k západnímu pobřeží, do Finisterre, do nejzápadnějšího cípu Španělska, a dále do městečka Muxía, kde se dle legendy zjevila apoštolu Jakubovi Panna Maria. Přejezd do La Coruňi, procházka kolem původního římského majáku Torre Hercules, symbolu města, a po pobřežní promenádě, která nabízí výhledy na oceán, ale i dokonalou směsici moderní, secesní a středověké architektury města. Románsko-gotický kostel sv. Jakuba, kolegiátní kostel S. María a klášter S. Barbara tvoří dohromady velmi malebný celek.Ubytování v La Coruňi.

6. den:

Ráno pokračování do Ferrolu, rybářského města s přírodním přístavem, který je považován za jeden z nejkrásnějších na světě. Přístav a ústí bývalo chráněno dvěma hrady - La Palma a San Felipe. V samotném městě se pak nachází el Arsenal, impozantní vojenský komplex z 18. stol. s loděnicemi a námořním muzeem, který evokuje dávnou slávu královské armády. Odpoledne přejezd do Luga. Procházka po jediných kompletně dochovaných římských hradbách, které jsou dnes pod ochranou UNESCA. Prohlídka katedrály, biskupského paláce, radnice, vyhlídka na římský most a lázně. Ubytování v Lugu.

7. den:

Ráno přejezd do Orense. Po cestě zastávka ve vinařské oblasti Ribeira Sacra v kaňonu řeky Sil s úchvatnými meandry lemovanými vinicemi. Při dobrém počasí plavba po řece mezi příkrými svahy s původními lesy a mediteránskou flórou nebo pěší túra po vršcích svahů s uchvacujícími vyhlídkami na kaňon z ptačí perspektivy. Návštěva vinného sklepa s ochutnávkou vína Ribeira Sacra. Ubytování v Ourense, městě termálních pramenů, které vyvěrají podél řeky Miňo.

8. den:

Dopoledne prohlídka Orense, románsko-gotická katedrála sv. Martina s Kristem z Finisterre, prameny As Burgas, římský most, most Milenio, popř. návštěva říčních termálních lázní Chavasqueira-Outariz s teplými prameny. Možnost procházky po říční promenádě, s četnými bazénky mezi celkem 4 prameny o teplotě 41-72° C. Po poledni odjezd na letiště v Portu, večer odlet do Prahy, předpokládaný přílet ve 22:55.
Průvodkyně zájezdu: Sylva Pulková

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu Praha- Porto- Praha
• letištní taxy
• 7x ubytování v 3-4* hotelích se snídaní
• dopravu autobusem dle programu
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 5100 Kč
• 6x večeře 2230 Kč
• loď Islas Cíes 19 eur (nutné rezervovat dopředu)
• loď/katamarán Ribeira Sacra 16 eur (nutné rezervovat dopředu)
• transfer Brno-Praha-Brno 800 Kč

Předpokládaná částka na vstupy 45 €.

Doprava

Doprava do Španělska je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti ČSA.

Předpokládaný letový řád (místní časy):


Praha - Porto 16:00-18:10, Porto - Praha 18:55–22:55


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg
a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.


(Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.)

(Rozměry příručního zavazadla - max. 56x45x25 cm)

Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video