Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,4 Výborné 4 recenzí

Baskicko, Navarra a La Rioja

BILBAO • HARO • BRIONES • VITORIA • ZUMAYA • SAN SEBASTIÁN • PAMPLONA • PUENTE DE LA REINA • ESTELLA • LOGROŇO • ELCIEGO • LAGUARDIA • ST. DOMINGO DE LA CALZADA • S. MILLAN DE COGOLLA • BURGOS

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2018 a po 1.9.2018. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 5300
Večeře Na osobu / Na zájezd 2500
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
30.09.2018- 07.10.2018 25 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy do Madridu (za příplatek svoz z Brna). Odjezd autobusem do Burgosu, Cidova města s nádhernou gotickou katedrálou a řadou působivých renesančních památek, ať už je to Puerta de S. María, Casa del Cordón nebo Plaza Mayor. Procházka starým městem. Ubytování v Burgosu.

2. den

Dopoledne věnované vinicím a vínu Álavy a kraji La Rioja, nejdříve navštívíme Haro, centrum oblasti Rioja Alta, s kostelem Santo Tomás a historickým centrem prohlášeným národní kulturní památkou. V Briones nás čekají hradby a uzounké středověké křivolaké uličky s vinnými sklepy. Návštěva muzea vinařství Vivanco. Krátká zastávka v San Vicente de la Sonsierra,malebné vesnici z 10. stol. Pokračování cesty do Vitoria - Gasteiz, hlavního města Baskicka, prohlídka středověkého centra s četnými paláci a kostely si můžete zpestřit zastávkami v místních barech s výborným vínem a typickými tapas nazývanými zde pintxos. Odjezd na ubytování do Bilbaa.

3. den:

Den věnovaný Bilbau, po snídani procházka po historické části města s jeho proslulými Siete Calles, klikatými velmi živými uličkami, gotická katedrála San Salvador, bazilika N. S. de Begoňa, Odpoledne individuálně návštěva Muzea Guggenheim, stánku současného umění, jehož tvůrcem je proslulý architekt Frank O. Gehry, nebo Euskal muzea, muzea baskické kultury popř. Muzea výtvarného umění v parkové části města s díly od El Greca, Goyi či baskického rodáka Zuloagy. Večer volný program k návštěvě místních barů a ochutnávce vína a pintxos.

4. den:

Po snídani se vydáme směrem k pobřeží do půvabného letoviska Zumaia, s úchvatnými útesy a milióny let starými flyši, které jsou součástí geoparku, pokračování do malé středověké rybářské vesnice Getaría, rodiště prvního námořníka, který obeplul svět, a centra baskického vinařství, zejména speciální odrůdy suchého bílého vína. V Getarii najdete i muzeum módního návrháře C. Balenciaga. Pokračování cesty do San Sebastiánu, přímořských lázní, malebně rozprostřených v polokruhovém zálivu s plážemi La Concha a Ondaretta a s ostrovem Santa Clara. Procházka uličkami starého města pod Monte Urgull. Ubytování v Pamploně.

5. den:

Dopoledne prohlídka Pamplony, která je známá především červencovými oslavami svátku sv. Fermína, spojeného s běháním s býky v ulicích, procházka městem - pevnost Ciudadela, plaza del Castillo, katedrála S. María, historická radnice. Po poledni pokračuje putování směrem do Logroňa, nejdříve zastávka v Olite, v bývalém sídle navarrských králů, dále přes Puente de la Reina s proslulým mostem přes řeku Argo, který zde byl vybudován pro poutníky do Santiaga, a přes městečko Estella, nazývané "Toledo severu" pro své četné památky. Krátká zastávka u benediktýnského kláštera Monasterio de Irache a blízké vinné fontánky, vyhledávané poutníky i turisty pro osvěžení. Ubytování v Logroňo.

6. den:

Dopoledne prohlídka Logroňa, srdce kraje Rioja, města ležícího na břehu řeky Ebro se známým poutním kostelem Santiago el Real, důležitou zastávkou poutníků na cestě do Santiaga de Compostela, a s tržnicí v secesním stylu. Odpoledne strávíte mezi vinicemi. Nejdříve se vydáte do Elciego, kde se nachází jedinečný vinný sklep a hotel Marqués de Mariscal, jehož autorem je známý architekt Frank Gehry, prohlídka sklepa s degustací. Poté navštívíme centrum Álavy, městečko Laguardia, odkud jsou krásné výhledy na rozsáhlé vinice Riojy. Návrat na ubytování.

7. den:

Ráno odjezd do Santo Domingo de la Calzada, město poutníků s katedrálou, kde je náhrobek sv. Dominika a kde za povšimnutí stojí i dochovaný soubor hradeb a krásné náměstí Plaza Mayor, po poledni zastávka v San Millán de Cogolla u klášterů Yuso a Suso z 10. stol., které jsou považovány za kolébku španělštiny. Odjezd na ubytování k Burgosu.

8. den:

Transfer na letiště, odbavení a let do ČR.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu Praha- Madrid - Praha
• letištní taxy
• 7x ubytování v 3* hotelech se snídaní
• dopravu špan. autobusem dle programu
• průvodcovské služby

Příplatky

• Jednolůžkový pokoj 5 300 Kč (na vyžádání)
• Večeře 2 500 Kč
• Transfer Brno-letiště-Brno 800 Kč

Ohlasy zákazníků

mail doručen 19.9.2017
Vážená paní Sylvo,
dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za krásný zájezd Baskicko, Navarra a La Rioja, na který budu určitě dlouho a velmi ráda vzpomínat.
Program zájezdu byl sestaven s velkou pečlivostí, byl velmi pestrý a zajímavý. Navštívili jsme překrásná města i městečka, vesničky, kláštery, pobřeží Atlantiku i vinice v La Rioja, kde právě začínalo vinobraní.
Milá a obětavá průvodkyně Lenka Rašková nám zprostředkovala spoustu informací a zajímavostí a po celou dobu zájezdu šířila pohodu a dobrou náladu. Práce je pro ni doslova koníčkem.
Ráda bych rovněž vyzdvihla skvělou a zkušenou řidičku paní Isabelu, která nás po celou dobu bezpečně přepravovala.
Srdečně zdraví

J. Adamčíková

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 8,8 Strava 9,3 Delegát 10 Doprava 9,8

Hana Hanušová - Baskicko, Navarra a La Rioja (09.09.2017 - 16.09.2017)
Hodnoceno: 02.10.2017

Hotel 8 Strava 8 Delegát 10 Doprava 9

Nechce se mi hodnotit.

Marie Nedělníková - Baskicko, Navarra a La Rioja (09.09.2017 - 16.09.2017)
Hodnoceno: 02.10.2017

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Chtěli bychom poděkovat za profesionální doprovod, znalosti, výklad a celkovou dobrou náladu zájezdu díky Mgr. Lence Raškové. Je to výborná průvodkyně, ještě jednou díky Nedělníkovi.

Soňa Horká - Baskicko, Navarra a La Rioja (09.09.2017 - 16.09.2017)
Hodnoceno: 02.10.2017

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 10

Se zájezdem jsme byli velice spokojeni, výborná průvodkyně, jazykově a vědomostně skvěle vybavená, ochotná, vstřícná. Program výborně sestaven. Těšíme se na nabídky Vaší CK na příští rok.

S pozdravem

Soňa a Jaroslav Horkých
Olomouc

Ladislav Skokan - Baskicko, Navarra a La Rioja (09.09.2017 - 16.09.2017)
Hodnoceno: 29.09.2017

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10
Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video