Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Alcudi Mar**** - 7 nocí

Vzdálenost na pláž
- Pláž -
Vzdálenost na pláž
100 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Bezbariérový
Sejf
Fitness
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Čtyřhvězdičkový hotel, nacházející se pouhých 100 m od proslulé pláže Playa de Muro, jedné z nejobdivovanějších pláží na Mallorce, asi 5 km od centra přístavního města Port d´Alcúdia (Španělsko, Mallorca). Písek je zde bělavý a přístup do moře velmi pozvolný. Pláž je lemována písečnými dunami, za nimiž se táhnou piniové lesy plné stezek vhodných pro pěší turistiku, vše je součástí přírodního parku S´Albufera. V hotelu se nachází bar, bufetová restaurace se show cooking a tematickými večeřemi, tělocvična, Spa centrum, bazén, jacuzzi, sluneční terasa. Pro děti je k dispozici dětský bazén, dětský koutek, mini klub. Možnost pronájmu aut a motorek. Dále zde najedete centrum pro cyklisty s veškerým servisem. Lékařská služba, animační programy u bazénu, večerní představení.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Moderní dvoulůžkové pokoje, vybavené ve světlých tónech, s klimatizací, balkonem, terasou, soc. zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, TV se satelitem, minibarem, trezorem. Možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo 1přistýlky pro děti. Některé pokoje jsou uzpůsobeny pro invalidní klienty. Wi-Fi a internet na pokoji zdarma.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta.

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Smart Wings. Odlety jsou z Brna do Palma de Mallorca. Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Ostravy do Palma de Mallorca.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Přístav se nachází ve stejnojmenné zátoce na severu ostrova (Španělsko, Mallorca), tradiční výletní místo Mallorčanů se stalo také oblíbeným turisti ckým místem. Přístav, kromě toho, že je hlavním přístavem pro lodní dopravu mezi Mallorkou a Menorkou, je také významným sportovním a rybářským přístavem. Zdejší pláž, 8,5 km dlouhá, se žlutě zlatavým pískem patří k těm nejpěknějším na ostrově. Ve městě mezi hotely a apartmány je pak řada jezer a kanálů, které tvoří součást přírodního parku Albufera. Najdete tu také akvapark a kromě plavání, vodního lyžování či surfování můžete také prakti kovat pěší výlety do hor, cykloturistiku, projížďky na koních nebo golf. Vzdálenost od letiště v Palmě 60 km po dálnici.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově - celodenní výlet
Nejoblíbenější výlet návštěvníků Mallorky, během kterého vyzkoušíte jízdu vláčkem na severní pobřeží ostrova k malebnému přístavu Soller, odkud se svezete lodí kolem pobřeží do soutěsky Sa Calobra s možností koupání v nádherné přírodní scenérii. Pak se fantastickou horskou silnicí vytesanou ve skalách a nazývanou kravatový uzel dostanete autobusem ke klášteru Lluc, poutnímu místu Mallorčanů. Na závěr navštívíte jednu z četných prodejen kůže ve městě Inca, proslulého kožedělnou výrobou.
Valdemossa - půldenní výlet
Valdemossa je snad nejproslulejším místem mallorského vnitrozemí. Svou romanci zde prožili totiž dva slavní umělci 19. stol. - polský skladatel Fryderik Chopin a francouzská spisovatelka George Sandová. Ve zdejším kartuziánském klášteře uchovávají vzpomínku na jejich pobyt. Po hlučném pobřeží je zastávka v poklidné vesničce, s typickými domy a zahradami uprostřed nádherně zeleného horského údolí, příjemným osvěžením.
Marineland
Zábavní park plný atrakcí se zvířaty, ať už je to vystoupení delfínů a tuleňů, nebo překvapivá papouščí show. V areálu najdete i žraloky, různé ryby tropických moří, tučňáky, plameňáky. Po úžasné podívané se můžete občerstvit v některé z kafeterií, bufetů nebo strávit zbývající čas v polynéské zahradě, v tropické chýši nebo prostě jen na pláži.
Formentor - celodenní výlet
Poloostrov Formentor v severní části ostrova je oblíbeným cílem turistů, kteří se chtějí zvěčnit u prudce se svažujících, místy až 400 m vysokých skal, které vytvářejí s rozbouřeným mořem fantastickou scenérii. Cestou se zastavíte v Ince, městě, které žije kožedělným průmyslem, a v Pollense, odkud se nabízí rovněž úchvatný pohled na Formentor.
Večeře v Son Amar
Navštívíte typické sídlo mallorské šlechty, které je proslulé nejen vynikající kuchyní, ale i zábavním programem na špičkové evropské úrovni. Jedná se o průřez španělským uměním, který je doplněn kabaretními čísly mezinárodních umělců.
Aquapark
V blízkosti hlavního města najdete hned dva vodní parky. Jeden, Aquapark, se nachází v Magalufu a druhý, Aqua City v El Arenalu. Oba na- bízí řadu vodních atrakcí, tobogány, kamikadze, bazény, divoké řeky, dobrodružná jezera, ale i odpočinkové zelené plochy, restaurace, bary, dětská hřiště, cukrárny, obchůdky se suvenýry.
Manacor-Cuevas Drach - půldenní výlet
Cesta vede na východ ostrova kolem typických vodních mlýnů a mandlových hájů, nejdříve do Manacoru, města známého výrobou umělých perel, zde se zastavíte v jedné z továren na jejich výrobu. Dále pak pokračujete přes Porto Cristo, bývalý přístav Manacoru, k Dračím jeskyním s největším evropským podzemním jezerem. Vyvrcholením procházky v jeskyních je koncert klasické hudby na vodní ploše, doprovázený světelnými efekty.

Flor los Almendros hotel

Hotel Flor Los Almendros***

Brno, Ostrava, Praha letecky
polopenze
Last minute
od 16 990,-
Mallorca - hotel Beverly Playa

Hotel Beverly Playa***

Praha, Brno, Ostrava letecky
polopenze all inclusive
Last minute
od 18 990,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 7 let