Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Bluemar**** - 10/11 nocí

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Bazén venkovní

Velmi moderní čtyřhvězdičkový hotel s přímým přístupem na nádhernou písečnou pláž s pozvolným přístupem do moře. Díky své jedinečné poloze je příhodný pro nejrůznější aktivity. Hotelový komplex leží v atraktivním středisku Camp de Mar (Španělsko, Mallorca), který je součástí půvabného městečka, přístavu Port d´Andratx. V blízkosti hotelu se nachází i dvě panenské zátoky Cala Cranc a Cala Blanca, a také dva chráněné útesy. K dispozici je venkovní bazén s lehátky, sluneční terasa v posledním patře hotelu s krásnými vyhlídkami na okolní zátoku. Wi-Fi je za poplatek. Kromě restaurace hotel nabízí k dispozici lobby bar, snack bar, internetový koutek, TV místnost. Velmi klidný, pohodový a především designový hotel.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, balkonem, soc. zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, TV se satelitem, minibarem, varnou konvicí a trezorem (za poplatek).

Stravování

V ceně pobytu je polopenze plus formou švédských stolů. Možnost připlacení all inclusive, které zahrnuje plnou penzi, nápoje, a dále teplé a studené snacky v průběhu dne.

Cena zahrnuje

•ubytování na 10/11 nocí s polopenzí plus
•leteckou přepravu Brno-Mallorca-Brno
•transfery z letiště do hotelu a zpět
•činnost stálého delegáta
•letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

All inclusive 700 Kč/os/den
Jednolůžkový pokoj 1200 Kč/os/den

Doprava

Doprava je zajištěna letecky společností Travel Service, letadly Boeing 737-800.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Camp de Mar je malé turistické centrum, které tvoří součást obce Andratx. Vzniklo v 80. letech minulého století, i když první hotel zde vyrostl již v roce 1932. Dodnes si místo uchovalo velmi poklidný ráz. Zdejší písečná pláž je 50 m široká a 180 m dlouhá. Největší atrakcí je malý ostrůvek, spojený s pláží dřevěným můstkem. Na ostrůvek se dostanete pěšky a v podstatě celý ostrůvek zabírá příjemná restaurace s vnitřním i venkovním posezením. V blízkosti se také nachází golfové hřiště. Celá oblast kolem Andratxe je velmi malebná z hlediska krajinářského, jsou zde výběžky pohoří Serra Tramuntana, ve vnitrozemí se nacházejí krásná údolí s bohatou vegetací a pobřeží je doslova poseto malými zátokami a strmými útesy, mezi kterými se nacházejí krásné písečné pláže. Kousek od pobřeží se nachází ostrůvek Dragonera, který je přírodním parkem. Jedná se o jednu z nejatraktivnějších částí Mallorky.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově - celodenní výlet
Nejoblíbenější výlet návštěvníků Mallorky, během kterého vyzkoušíte jízdu vláčkem na severní pobřeží ostrova k malebnému přístavu Soller, odkud se svezete lodí kolem pobřeží do soutěsky Sa Calobra s možností koupání v nádherné přírodní scenérii. Pak se fantastickou horskou silnicí vytesanou ve skalách a nazývanou kravatový uzel dostanete autobusem ke klášteru Lluc, poutnímu místu Mallorčanů. Na závěr navštívíte jednu z četných prodejen kůže ve městě Inca, proslulého kožedělnou výrobou.
Valdemossa - půldenní výlet
Valdemossa je snad nejproslulejším místem mallorského vnitrozemí. Svou romanci zde prožili totiž dva slavní umělci 19. stol. - polský skladatel Fryderik Chopin a francouzská spisovatelka George Sandová. Ve zdejším kartuziánském klášteře uchovávají vzpomínku na jejich pobyt. Po hlučném pobřeží je zastávka v poklidné vesničce, s typickými domy a zahradami uprostřed nádherně zeleného horského údolí, příjemným osvěžením.
Marineland
Zábavní park plný atrakcí se zvířaty, ať už je to vystoupení delfínů a tuleňů, nebo překvapivá papouščí show. V areálu najdete i žraloky, různé ryby tropických moří, tučňáky, plameňáky. Po úžasné podívané se můžete občerstvit v některé z kafeterií, bufetů nebo strávit zbývající čas v polynéské zahradě, v tropické chýši nebo prostě jen na pláži.
Formentor - celodenní výlet
Poloostrov Formentor v severní části ostrova je oblíbeným cílem turistů, kteří se chtějí zvěčnit u prudce se svažujících, místy až 400 m vysokých skal, které vytvářejí s rozbouřeným mořem fantastickou scenérii. Cestou se zastavíte v Ince, městě, které žije kožedělným průmyslem, a v Pollense, odkud se nabízí rovněž úchvatný pohled na Formentor.
Večeře v Son Amar
Navštívíte typické sídlo mallorské šlechty, které je proslulé nejen vynikající kuchyní, ale i zábavním programem na špičkové evropské úrovni. Jedná se o průřez španělským uměním, který je doplněn kabaretními čísly mezinárodních umělců.
Aquapark
V blízkosti hlavního města najdete hned dva vodní parky. Jeden, Aquapark, se nachází v Magalufu a druhý, Aqua City v El Arenalu. Oba na- bízí řadu vodních atrakcí, tobogány, kamikadze, bazény, divoké řeky, dobrodružná jezera, ale i odpočinkové zelené plochy, restaurace, bary, dětská hřiště, cukrárny, obchůdky se suvenýry.
Manacor-Cuevas Drach - půldenní výlet
Cesta vede na východ ostrova kolem typických vodních mlýnů a mandlových hájů, nejdříve do Manacoru, města známého výrobou umělých perel, zde se zastavíte v jedné z továren na jejich výrobu. Dále pak pokračujete přes Porto Cristo, bývalý přístav Manacoru, k Dračím jeskyním s největším evropským podzemním jezerem. Vyvrcholením procházky v jeskyních je koncert klasické hudby na vodní ploše, doprovázený světelnými efekty.

Flor los Almendros hotel

Hotel Flor Los Almendros***

Brno, Ostrava, Praha letecky
polopenze
Last minute
od 16 490,-
Mallorca - hotel Beverly Playa

Hotel Beverly Playa***

Brno, Ostrava, Praha letecky
polopenze all inclusive
Last minute
od 18 990,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 7 let