Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Tarik***

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
10 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Sejf
Bazén venkovní

Hotel se nachází u pobřežní promenády, přímo u pláže Bajondillo, jedné z nejhezčích v Torremolinos (Španělsko, Costa del Sol). Menší hotel v typickém andaluském stylu s klimatizovanými pokoji. Do centra Torremolinos se dostanete asi po 15 minutách pěší chůze. Hotelovým hostům je k dispozici bar s výhledem na pláž a moře, restaurace, internet (za poplatek) i přístup na WI-FI. Příjemné klidné prostředí v hotelové zahradě u bazénu s lehátky a slunečníky.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové standardně vybavené, ale pěkné pokoje s klimatizací, trezorem (za poplatek), TV a soc. zařízením. Většina pokojů s balkonem je s výhledem na bazén, některé jsou do postranní ulice (boční výhled na pláž). Balkon je možné si připlatit (na vyžádání). Pokoje bez balkonu jsou situovány na odvrácenou část, bez výhledu na bazén či moře. Možnost 1 přistýlky. Dítě do 12 let na přistýlce má slevy.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí s vyznačenou dopravou transfery letiště-hotel-letiště polopenze služby stálého delegáta letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

balkon: 100 Kč/os/den
jednolůžkový pokoj: 450 Kč/noc

Doprava

DOPRAVA NA COSTA DEL SOL, do Málagy, je letecká, se společností Travel Service. Odlety jsou z Brna s následnými transfery do/z hotelu se španělskými autobusy. Návrat je letecky do Prahy a návazným autobusem CK Čedok do Brna.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Mezinárodní turistické středisko Torremolinos na Costa del Sol (Španělsko), jen 15 km od Málagy a 10 km od letiště, se nachází ve velké zátoce s 9 km pláží, ze severu a ze západu chráněnými pohořími Sierra Tejada a Sierrou Nevada. Díky tomu je zde velmi příznivé klima po celý rok. Z původní rybářské vesnice 19. stol. vyrostlo moderní turistické centrum se širokým zázemím umožňujícím vyžití pro milovníky sportu, kultury i přírody. Hlavní tepnou města je starobylá ulice San Miguel, která je pěší zónou a je plná obchodů se vším možným zbožím. Nejznámnější a nejhezčí pláže Torremolinos jsou la Carihuela a Bajondillo. Obě byly původně typickými rybářskými čtvrtěmi, dnes jsou to ale vyhlášené čtvrti s těmi nejlepšími restauracemi a s plážemi s krásnými promenádami. Ve čtvrti la Carihuela se koná vždy první čtvrtek v červnu El Día de Pescaíto, kdy se nabízejí k ochutnání mořské potvůrky a smažené ryby. V každém případě la Carihuela je tím správným místem k ochutnání pescaíto frito – smažených rybiček po celý rok. V této čtvrti je na sto různých barů a restaurací specializujících se na přípravu ryb, ale i typického gazpacha, studené andaluské polévky. Nachází se tu i Aqualand – první akvapark ve Španělsku. Má plochu 70.000 m2 a najdeme tu např. kamikaze s 24 metry výšky, Fast River a Twister, různé bazény s protiproudem, kaskádami atd. Hned vedle je krokodýlí park - jedinečný v Evropě, kde žije na 300 exemplářů krokodýlů z celého světa. Rozloha parku 16.000 m2, s jezerem 6.000 m2 s 5 ostrůvky. Dále je tu překrásná botanická zahrada, kde žije i spousta exotických ptáků.

Fakultativní výlety

Granada

Celodenní výlet do poslední bašty Arabů na Iberském poloostrově. Po příjezdu návštěva palácového komlexu Alhambra, proslulého svými vonnými zahradami, zdobenými patii, téměř vzdušnými paláci a červenými robustními věžemi. Komplex je doplněn i o renesanční palác Karla V. a letní sídlo arabských panovníků El Generalife. Odpoledne procházka historickým centrem města, individuálně možnost návštěvy katedrály nebo královské hrobky, kde odpočívají katoličtí králové Isabela a Ferdinand.

Sevilla

Sevilla je hlavním městem Andalusie a čtvrtým největším městem Španělska. Celodenní výlet do tohoto překrásného města na řece Guadalquivir se spoustou pamětihodností zahrnuje okružní jízdu kolem historického jádra města, včetně zastávky v Parku Maria Luisa, kde se konala hispanoamerická výstava, kolem Isla Mágica, kde se konala světová výstava EXPO, a dále pěší procházku po typické čtvrti Santa Cruz a návštěvu katedrály, největší gotické katedrály na světě. Ve volném čase možnost návštěvy královského paláce a jeho zahrad.

Tánger

Odjezd po Costa del Sol do Algeciras, který leží v algeciraské zátoce naproti Gibraltaru nebo do Tárify, nejjižnějšího města Evropy, nalodění a plavba Gibraltarskou úžinou (při troše štěstí po cestě pozorování delfínů) do Tangeru, nazývaného Brána do Afriky. Prohlídka starého města, jednoho z nejzajímavějších, nejtajuplnějších a nejvíce vibrujících měst Maroka s tradičními bazary, obchody a mešitami. Oběd v typické marocké restauraci a volno k nákupům na typickém Zocu. Odpoledne návrat na evropskou pevninu.

Gibraltar

Celodenní výlet na Gibraltarskou skálu, anglickou kolonii na původním španělském území, na samém okraji Evropy. Projížďka městem a po Gibraltarské skále v mikrobusech se zastávkami na Punta de Europa s vyhlídkou na Afriku,
u Svatomichalských jeskyní, s návštěvou jeskyní a Opičí skály, kde žijí napůl divoké opice z rodu Macaca. Ve volném čase procházka po Main Street s guvernérským palácem, historickou policejní stanicí a budovou pošty. Možnost nákupu bezcelního zboží – alkohol, cigarety.

Córdoba

Celodenní výlet do bývalého hlavního města kalifátu. Po cestě krátká zastávka v malebném městečku Antequera, které patří do typických bílých andaluských vesnic. Po příjezdu do Cordoby, města tří kultur, prohlídka jedinečné památky, která je pod ochranou UNESCO, mešity-katedrály, procházka židovskou čtvrtí se synagogou, s nádherně zdobenými patii a typickými zahradami. Ve volném čase možnost návštěvy královského alcázaru nebo unikátního archeologického muzea.