Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Portomagno****

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
10 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Bezbariérový
Sejf
Fitness
Tenis
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Hotel se nachází pouze 10 m od pláže, od které je oddělen pěknou pobřežní promenádou a úzkou nefrekventovanou vozovkou. Přístav Aguadulce (Španělsko, Costa de Almeria) se nachází asi 400 m od hotelu. Hotel nabízí svým hostům široké spektrum služeb, skvělou polohu a kromě jiného, i služby směnárny, TV koutek, WiFi, internetový koutek, restauraci a bary, bar u bazénu, 4 venkovní bazény, 1 vnitřní bazén a 1 dětský bazén. U bazénu jsou k dispozici lehátka a slunečníky, dále zde najdete tenisový kurt, kurt na padel, fitness, stolní tenis, hřiště, lázeňské centrum "Vitalmar" s masážemi, saunou, jacuzzi a beauty salonem (vše za poplatek). Pro děti je tu miniklub.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je ve standardních pokojích s klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/kabel. TV, trezorem a minibarem (za poplatek), balkonem či terasou. Hotel také nabízí 1x bezbariérový pokoj, s adaptovanou koupelnou (na vyžádání). Dětská postýlka za poplatek (9 eur/den), na vyžádání.

Stravování

V ceně pobytu je All inclusive: plná penze formou bufetu – nápoje k jídlu (voda, nealko, pivo, víno), 08.00–24.00 hod. alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech, lehké občerstvení během dne.

Cena zahrnuje

• ubytování na 10/11 nocí s all inclusive
• leteckou přepravu tam i zpět (Brno/Ostrava-Almería-Brno/Ostrava)
• transfery z letiště do hotelu a zpět
• činnost stálého delegáta
• letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

jednolůžkový pokoj 10 nocí - 10 490 Kč / 11 nocí 11 490 Kč Děti 0-2 roky platí jednotnou cenu 1 990 Kč za pobyt.

Doprava

Doprava je zajištěna letecky společností Travel Service, letadly Boeing 737-800.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Aguadulce je turistický komplex se sportovním přístavem, který leží 10 km západně od Almeríe, které dnes spadá do Roquetas de Mar - Costa de Almeria. Název obce pochází od množství pramenů se sladkou vodou, které zde na pobřeží vyvěraly. Je zde velmi příjemná pobřežní promenáda lemovaná kavárnami, restauracemi a bary. Přístup do vody je pozvolný.

Fakultativní výlety

Lisabon
Celodenní prohlídka hlavního města Portugalska – dopoledne návštěva čtvrti Belén s klášterem Jeronýmů, věží Belém a památníkem objevů, odpoledne návštěva historického centra a volno k individuálním prohlídkám oceanária nebo hradu sv. Jiří.

Výlet lodí
Půldenní nebo celodenní výlet podél pobřeží s krásnými pískovcovými útesy. Při celodenním výletu koupání v jedné z mnoha zátok, návštěva jeskyní a oběd.

Národní park Ria Formosa
V přístavu Olhão nalodění na motorovou loď, která bude projíždět lagunami, okolo písečných dun a opuštěných ostrůvků – návštěva rybářské vesnice, kde rybáři žijí dodnes tradičním způsobem života, procházka po jednom z ostrůvků, možnost koupání a šnorchlování, pozorování rybářů při lovu ryb robalo.

Historické Algarve
Výlet za nejkrásnějšími místy západního pobřeží Algarve. Zastávka ve středověkém městečku Silves s maurským hradem a gotickou katedrálou. Návštěva města Lagos se slavným náměstím Jindřicha Mořeplavce, volno na oběd. Pokračování k výběžku Ponta da Piedade, k mysu svatého Vincenta a k pevnosti Sagres. Návrat do hotelu.

Sevilla
Celodenní výlet do hlavního města španělské Andalusie, do Sevilly, místa konání světové výstavy EXPO 92. Procházka židovskou čtvrtí Santa Cruz, parkem Maria Luisa, kde se konala hispanoamerická výstava v r. 1929, dále katedrála a paláce Reales Alcazares. Volno na oběd a k individuálním návštěvám muzeí. Návrat do hotelu.