Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Windsor*+ - letecky

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
150 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Bazén venkovní

Malý klidný hotel , umístěný pouhých 150 m od pláže a 50 m od centra letoviska Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona). Jedná se o menší hotel, který nabízí příjemnou domácí atmosféru a vynikající služby. Hotel je oblíben i díky své téměř ideální poloze. Prakticky za rohem začínají kouzelné uličky historické části letoviska plné obchůdků, restaurací či kavárniček. Uličky jsou zakončené poloostrovem se starobylým opevněním, romantickými zákoutími a jedinečnými výhledy na moře a zátoku. Hotelovým návštěvníkům je k dispozici venkovní bazén s terasou s lehátky a slunečníky, recepce, bar, restaurace a TV místnost.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu můžete cestovat také:
Hotel Windsor** vlastní doprava
Hotel Windsor** autobusem

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Pokoj superior s klimatizací Na osobu / Na noc 300
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením a možností jedné až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou s TV. Pokoje se dvěma přistýlkami jsou prostornější. Za příplatek je možné si objednat zrekonstruovaný pokoj s balkonem, klimatizací a novým vybavením v kategorii 3*.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Bratislava-Gerona-Bratislava
• odbavení s příručním zavazadlem
• transfery letiště-hotel-letiště
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• činnost stálého delegáta

Příplatky

pokoj superior s klimatizací 300 Kč/noc/osoba
odbavení zavazadla do 15 kg na let tam i zpět 1 400 Kč/ks

Doprava

Letecká doprava je zajišťována z Bratislavy linkami Ryanair do Gerony. Z Gerony do hotelu a zpět je zajištěn transfer. Cena zahrnuje odbavení s příručním zavazadlem. Za každé zavazadlo k odbavení do 15 kg na let tam i zpět se platí příplatek 1 400 Kč/ks.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Tossa de Mar patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městečkům na pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Těžko naleznete podobné místo, kde by se tak harmonicky spojovaly borové lesy sahající až k pobřeží a strmé útesy padající do průzračné mořské vody s písečnými plážemi v malebných zátokách. Tossa je ideálním střediskem pro strávení klidné dovolené, nabízí totiž pohodu, příjemnou atmosféru, procházky romantickými uličkami a posezení v tavernách starého města.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.