Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Don Juan Village** - vlastní doprava

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
100 m
, písečná pláž
Tenis
Bazén venkovní

Přízemní pavilony vystavěné uprostřed zahrad ve vzdálenosti pouhých 100m od pláže jsou naprosto výjimečným typem ubytování na pobřeží Costa Brava v letovisku Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Tento zahradní blok pokojů je součástí tříhvězdičkového hotelu Don Juan Tossa a propojení s tímto luxusním hotelem nabízí veškeré zázemí služeb kvalitního hotelu včetně dvou bazénů, tenisových kurtů, baru, restaurace i společenských prostor s večerními programy. Stravování je rovněž zajištěno ve velmi dobré hotelové restauraci. Toto ubytování nabízí přesně takový styl, jaký mnoho našich zákazníků často bezúspěšně hledalo v naší nabídce. Je to ubytování v přírodě, v přízemních domcích, nikoliv ve velkých komplexech, a přitom spojené se službami velkého luxusního hotelu.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu jsou i další způsoby dopravy:
Letecky:hotel Don Juan Village letecky
Autobusem:hotel Don Juan Village autobusem

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v přízemních domcích vystavěných v zahradním stylu, obklopených zelení. Každý návštěvník má k dispozici dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením. Je zde možnost jedné až dvou přistýlek pro děti i pro dospělé. 1.dítě do 12 let i 2.dítě do 6 let na přistýlce mají pobyt zdarma!

Stravování

V ceně je zahrnuta plná penze formou švédských stolů v hotelové restauraci. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Za příplatek je možno zajistit pobyt v režimu All Inclusive. ALL INCLUSIVE: Vedle plné penze formou švédských stolů jsou v rámci All Inclusive zajištěny teplé i studené místní alkoholické i nealkoholické nápoje od 10 do 22hod v hotelovém baru. Dále možnost pozdní snídaně od 10 do 12hod a odpolední snack bar a pro děti zmrzlina od 16 do 18hod..

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí
plná penze
služby stálého delegáta

Příplatky

All inclusive 300 Kč/osoba/den (děti do 13 let 170 Kč/osoba/den)

Doprava

Doprava na Costa Bravu je vlastní.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Tossa de Mar patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městečkům na pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Těžko naleznete podobné místo, kde by se tak harmonicky spojovaly borové lesy sahající až k pobřeží a strmé útesy padající do průzračné mořské vody s písečnými plážemi v malebných zátokách. Tossa je ideálním střediskem pro strávení klidné dovolené, nabízí totiž pohodu, příjemnou atmosféru, procházky romantickými uličkami a posezení v tavernách starého města.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.