Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Don Juan Tossa*** - vlastní doprava

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
150 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Tenis
Bazén venkovní

Jeden z nejkvalitnějších hotelů v oblíbeném centru Costa Bravy, půvabném starobylém městečku Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Pohostinný hotel se nachází v klidnější části městečka, pouze 150m od zátoky se zlatavou písečnou pláží a asi 200 m procházkou od starého města s hradem na kopci, odkud se nabízejí nádherné výhledy na zátoku i členité pobřeží Costa Bravy. Ideální nejen k procházkám, ale i k posezení v místních kavárnách či cukrárnách ukrytých mezi středověkými hradbami. Hotel nabízí návštěvníkům služby recepce, restauraci, bar, dětský kout, bazén pro dospělé i pro děti, terasu na slunění s lehátky, tenisové kurty, internetový koutek. Přístup na Wi-Fi v přízemí hotelu.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu jsou i další způsoby dopravy:
Letecky:hotel Don Juan Tossa letecky
Autobusem:hotel Don Juan Tossa autobusem

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 10% ze základní ceny do 31.12.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři od 1.1.2019(do té doby je stejná jako sleva za včasný nákup).

 -
 -
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
12 let
2. dítě na přist. pobyt zdarma do
6 let

Podrobné informace

Ubytování

Velmi pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje vybavené klimatizací, TV se satelitem, prostorným balkonem a soc. zařízením. V pokojích jsou možné 1 až 2 přistýlky pro děti. První dítě do 12 let na přistýlce má pobyt zdarma. 2. dítě do 6 let na přistýlce má pobyt také zdarma!

Stravování

V základní ceně je pobyt s polopenzí formou švédských stolů. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Hotel je známý kvalitními službami a výbornou stravou. Možnost připlacení plné penze nebo služeb all inclusive.

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí
• vyznačenou stravou
• činnost stálého delegáta

Příplatky

Plná penze 100 Kč/den
All inclusive 350 Kč/den (děti do 12 let 250 Kč/den)

Doprava

Doprava na Costa Bravu je vlastní

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Tossa de Mar patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městečkům na pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Těžko naleznete podobné místo, kde by se tak harmonicky spojovaly borové lesy sahající až k pobřeží a strmé útesy padající do průzračné mořské vody s písečnými plážemi v malebných zátokách. Tossa je ideálním střediskem pro strávení klidné dovolené, nabízí totiž pohodu, příjemnou atmosféru, procházky romantickými uličkami a posezení v tavernách starého města.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.