Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Tahiti Playa**** - vlastní doprava

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Sejf
Bazén venkovní

Příjemný hotel splňující veškeré požadavky na vysokou kvalitu a navíc i s ideální polohou přímo na pláži v letovisku Santa Susana (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona). Vybavení hotelu, hotelové služby a především poloha hotelu uspokojí i velmi náročné klienty. Součástí hotelu je prostorná zahrada se systémem bazénů v karibském stylu, restaurace, vnitřní bar, snack-bar u bazénů a u pláže, venkovní jacuzzi, lehátka u bazénů zdarma. Večer nabízí hotel zábavní program na zahradě u bazénů. Pro návštěvníky s vlastním vozem je možno rezervovat parkování za 15 EUR/den.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu můžete cestovat také:
Hotel Tahiti Playa*** autobusem
Hotel Tahiti Playa*** letecky

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 190
polopenze dítě do 8 let Na osobu / Na noc 90
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 490
plná penze dítě do 8 let Na osobu / Na noc 90
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné až dvou přistýlek. Každý pokoj má klimatizaci, televizor se satelitem, telefon, sejf, balkon a vlastní soc. zařízení. Ve vybraných termínech děti do 7,99 na přistýlce zdarma.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů. Za příplatek je možno rozšířit stravu na polopenzi a plnou penzi. Nabídka jídel je velmi bohatá a kvalitní.

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí
• vyznačenou stravou
• činnost stálého delegáta

Příplatky

polopenze200 Kč/ noc, děti 50%
plná penze 49 Kč / noc, děti 200 Kč/noc
čelní výhled na moře a bazén 250 Kč/os./noc

Doprava

Doprava na Costa Bravu/Maresme je vlastní.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje jedním z nejatraktivnějších turistických středisek Costa Brava/Maresme (Španělsko) se 2 km pláží a borovými lesy sahajícími až k moři. Původní vesnice se nachází poněkud vzdálena od mořského pobřeží, na úpatí hor, chránících pobřeží a dotvářejících malebné panorama krajiny. Turistické centrum vznikalo podél pláže a vyrostlo v moderní oblast s kvalitními hotely, příjemnými kavárničkami, středisky zábavy a pěknou promenádou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.