Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Los Pinos*** - autobusem

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Velmi oblíbený tříhvězdičkový hotel s ideální polohou přímo na pláži v letovisku Santa Susana (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Všechny pokoje jsou s balkonem a výhledem na moře, což je největší předností tohoto hotelu. Hotel nabízí návštěvníkům restauraci, bar, venkovní bazén, vnitřní bazén s vířivými proudy a saunu. Jedná se o hotel se širokými možnostmi zábavy, ať už v hotelu nebo blízkém okolí.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu jsou i další způsoby dopravy:
Letecky:hotel Los Pinos letecky
Kombinovaná doprava:hotel Los Pinos kombinovaná doprava
Vlastní doprava:hotel Los Pinos vlastní doprava

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením a možností jedné až dvou přistýlek. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV a každý pokoj má balkon s výhledem na moře. 1. dítě do 12 let na přistýlce má pobyt zdarma!

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze formou švédských stolů. Možnost připlatit obědy formou švédských stolů nebo All Inclusive.
ALL INCLUSIVE: Vrámci All inclusive je zajištěna plná penze formou švédských stolů, teplé i studené místní alkoholické i nealkoholické nápoje od 10 do 23 hod v hotelovém baru. Snack bar s hamburgery, párkem v rohlíku, chipsy, olivami od 12,00 do 14,30 cookies od 16,00 do 18,00 a sendviče od 19,00 do 21,00, pro děti zmrzlina.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nebo 7 nocí
autobusovou dopravu
polopenzi
služby stálého delegáta

Příplatky

plná penze 100 Kč/osoba/noc
all inclusive 300 Kč/osoba/noc (děti do 12 let 250 Kč/noc)

Doprava

Doprava na Costa Bravu je autobusová. Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni a za příplatek i v následujících místech: Ostrava (400), Frýdek Místek (400), Nový Jičín (400), Hranice (400), Lipník n. B. (400), Olomouc (350), Přerov (350), Prostějov (200), Vyškov (150), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (250), Blansko (200), Hradec Králové (400), Pardubice (400), Chrudim (400), Žďár n. Sázavou (300), Havl. Brod (300), Třebíč (300), Znojmo (300), Mikulov (300), Kroměříž (400), Holešov (400), Zlín (400), Uh. Hradiště (400), Hodonín (350), Strážnice (350), Břeclav (350).

Ohlasy zákazníků

Mail 27.6.2008
Vážení, já i moje dcera vám chceme poděkovat za skvělé služby vaší CK, při zajištování naší dovolené v hotelu Los Pinos. Setkaly jsme se s ochotou vašich pracovníků zařídit vše k naší spokojenosti. Zvláště snaha a obětavost vašeho delegáta pana Jiřího Pichla byla příkladná a patří mu za to dík. S pozdravem Jarmila a Kateřina Vlčková

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje jedním z nejatraktivnějších turistických středisek Costa Brava/Maresme (Španělsko) se 2 km pláží a borovými lesy sahajícími až k moři. Původní vesnice se nachází poněkud vzdálena od mořského pobřeží, na úpatí hor, chránících pobřeží a dotvářejících malebné panorama krajiny. Turistické centrum vznikalo podél pláže a vyrostlo v moderní oblast s kvalitními hotely, příjemnými kavárničkami, středisky zábavy a pěknou promenádou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.