Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Caprici***+ - letecky

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Bezbariérový
Sejf
Bazén venkovní

Jeden z nejoblíbenějších hotelů v Santa Susaně (Španělsko, Costa Brava/Maresme) s ideální polohou přímo na pláži, v klidnější části letoviska. Vybavení hotelu, hotelové služby a především poloha hotelu uspokojí i náročnější klienty. Velmi příjemnou hotelovou atmosféru doplňuje krásná zahrada s palmami a bazénem, která bezprostředně navazuje na písečnou pláž i terasa s posezením a krásnou vyhlídkou na moře. Součástí hotelu je restaurace, vnitřní bar, snack-bar u bazénu a na terase, venkovní bazén pro dospělé i pro děti, terasa na slunění s lehátky, sauna. Večer nabízí hotel zábavní program na venkovní terase. Wi-Fi za poplatek ve společných prostorách hotelu.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu jsou i další způsoby dopravy:
Autobusem:hotel Caprici autobusem
Vlastní doprava:hotel Caprici vlastní doprava

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Oběd Na osobu / Na noc 230
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 600
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
11 let
1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát
11 let

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek. Pokoje jsou pěkně zařízené, každý pokoj má klimatizaci, televizor, telefon, trezor (za poplatek), balkon a vlastní soc. zařízení.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze formou švédských stolů. Nabídka jídel je velmi bohatá a kvalitní. Za příplatek je možno rozšířit stravu na plnou penzi.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta.

Příplatky

oběd 230 Kč/den
Jednolůžkový pokoj 600 Kč/noc

Doprava

Letecká doprava je zajištěna s odlety z Prahy (sobota) nebo z Bratislavy (neděle). Ve Španělsku jsou zajištěny transfery španělskými autobusy a mikrobusy.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje jedním z nejatraktivnějších turistických středisek Costa Brava/Maresme (Španělsko) se 2 km pláží a borovými lesy sahajícími až k moři. Původní vesnice se nachází poněkud vzdálena od mořského pobřeží, na úpatí hor, chránících pobřeží a dotvářejících malebné panorama krajiny. Turistické centrum vznikalo podél pláže a vyrostlo v moderní oblast s kvalitními hotely, příjemnými kavárničkami, středisky zábavy a pěknou promenádou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.