Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Caprici***+ - autobusem

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Bezbariérový
Sejf
Bazén venkovní

Jeden z nejoblíbenějších hotelů v Santa Susaně (Španělsko, Costa Brava/Maresme) s ideální polohou přímo na pláži, v klidnější části letoviska. Vybavení hotelu, hotelové služby a především poloha hotelu uspokojí i náročnější klienty. Velmi příjemnou hotelovou atmosféru doplňuje krásná zahrada s palmami a bazénem, která bezprostředně navazuje na písečnou pláž i terasa s posezením a krásnou vyhlídkou na moře. Součástí hotelu je restaurace, vnitřní bar, snack-bar u bazénu a na terase, venkovní bazén pro dospělé i pro děti, terasa na slunění s lehátky, sauna. Večer nabízí hotel zábavní program na venkovní terase. Wi-Fi za poplatek ve společných prostorách hotelu.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu jsou i další způsoby dopravy:
Letecky:hotel Caprici letecky
Vlastní doprava:hotel Caprici vlastní doprava

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Oběd Na osobu / Na noc 230
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 600
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
11 let
1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát
11 let

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek. Pokoje jsou pěkně zařízené, každý pokoj má klimatizaci, televizor, telefon, trezor (za poplatek), balkon a vlastní soc. zařízení.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze formou švédských stolů. Nabídka jídel je velmi bohatá a kvalitní. Za příplatek je možno rozšířit stravu na plnou penzi.

Cena zahrnuje

• autobusová doprava
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• činnost stálého delegáta

Příplatky

oběd 230 Kč/den
Jednolůžkový pokoj 600 Kč/noc

Doprava

Doprava na Costa Bravu je autobusová. Možnost nástupu v Brně, Velké Bíteši, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Humpolci, Praze, Berouně, Hořovicích, Plzni a za příplatek i v následujících místech: Opava (400) , Ostrava (350), Frýdek Místek (300), Příbor (300), Nový Jičín (300), Hranice (250), Lipník n. B. (250), Olomouc (200), Přerov (250), Prostějov (200), Vyškov (150), Tišnov (100), Kuřim (100).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje jedním z nejatraktivnějších turistických středisek Costa Brava/Maresme (Španělsko) se 2 km pláží a borovými lesy sahajícími až k moři. Původní vesnice se nachází poněkud vzdálena od mořského pobřeží, na úpatí hor, chránících pobřeží a dotvářejících malebné panorama krajiny. Turistické centrum vznikalo podél pláže a vyrostlo v moderní oblast s kvalitními hotely, příjemnými kavárničkami, středisky zábavy a pěknou promenádou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.