Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Merce*** - autobusem

Typ ubytování hotel
Strava snídaně
Doprava autokarem
Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
400 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Bazén venkovní

Oblíbený hotel rodinného typu s velmi dobrými službami. K pláži dojdete historickou částí letoviska Pineda de Mar (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona) za cca 5 min. Na střeše hotelu je návštěvníkům k dispozici bazén s prostornou terasou na slunění, venkovním barem a nádhernými vyhlídkami na hory i moře. V hotelu najdete restauraci à la carte, bufetovou restauraci, kavárnu, dobře vybavenou hernu a společenskou místnost. Návštěvníky překvapí široké hotelové zázemí se spoustou prostorů k posezení a odpočinku. Wi-Fi i na pokojích, za poplatek. Soukromý parking pro osobní vozy za poplatek. Domácí zvířata povolena (nutno vyžádat předem) za popl. 10 eur/den.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu můžete cestovat také:
Hotel Merce** vlastní doprava
Hotel Merce** letecky

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 120
polopenze dítě 2-13 let Na osobu / Na noc 60
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 250
plná penze dítě 2-13 let Na osobu / Na noc 130
jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 400
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací vybavené v mediteránském stylu s vlastním soc. zařízením, vysoušečem vlasů, balkonem a možností 1–2 přistýlek pro dospělé nebo 1–2 přistýlek pro děti (čtyřlůžkové pokoje na vyžádání).

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně. Za příplatek je možno zajisti t polopenzi nebo plnou penzi. Veškeré stravování je formou švédských stolů. Široký výběr jídel.

Cena zahrnuje

• Ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• autobusovou dopravu tam i zpět
• činnost stálého delegáta.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
•Pobytovou taxu, která se platí na místě a činí 1–2 eur/os./den dle typu hotelu

Příplatky

Polopenze dospělý: 120 Kč/os./noc
Polopenze dítě 2–13 let: 60 Kč/os./noc
Plná penze dospělý: 250 Kč/os./noc
Plná penze dítě 2–13 let: 130 Kč/os./noc
Jednolůžkový pokoj: 400 Kč/os./noc

Doprava

Autobusová doprava na Costa Brava/Costa Barcelona je zajišťována českou dopravní společností luxusními autobusy. Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni zdarma a za příplatek v následujícíh místech: Ostrava (400), Frýdek-Místek (400), Nový Jičín (400), Hranice (400), Přerov (300), Olomouc (250), Prostějov (250), Vyškov (200). Pobyty jsou od soboty do soboty, autobus odjíždí z ČR v pátek a vrací se v neděli.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaOblíbené letovisko v samém centru pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Pineda se nachází v samém centru Costa de Barcelona. Dlouhá, prostorná pláž se zlatavým čistým pískem, tak typickým pro tuto oblast, a moderní hotelová síť dělají z Pinedy vhodné místo pro trávení letní dovolené. Příjemný stí n úzkých uliček a malebných náměstí se starobylými kašnami a spoustou zeleně ve starém městě dokonale kontrastuje se zářivě žlutým přílivem slunce na plážích.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.

střešní bazén

Hotel Merce***

vlastní doprava
snídaně polopenze, plná penze
od 5 890,-
Pineda, SUmus Stella

Sumus Stella & Spa hotel****

vlastní doprava
polopenze plná penze
od 9 890,-

Hotel Miramar Lloret****

vlastní doprava
snídaně polopenze
od 10 190,-