Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Surf Mar**** - letecky

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
50 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
WiFi
Bezbariérový
Tenis
Bazén venkovní

Kvalitní hotel s prostornou zahradou se nachází v kouzelné zátoce Fenals oddělené od hlavní pláže a rušného centra Lloret de Mar (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona) skalnatým výběžkem. Vzdálenost na pláž je 50m, vzdálenost do centra Lloretu asi 700m. V hotelové zahradě se spoustou zeleně a palem jsou návštěvníkům k dispozici 2 bazény, jacuzzi, dětský koutek, minigolf a tenisové kurty. V hotelu najdete restauraci, bar a internetový kout. Pro návštěvníky hotelu je zdarma parkování u hotelu. Wi-Fi za poplatek i na pokojích.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu můžete cestovat také:
Hotel Surf Mar**** vlastní doprava
HotelSurf Mar**** autobusem

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
plná penze Na osobu / Na noc 200
plná penze dítě 2-14 let Na osobu / Na noc 100
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 590
all inclusive dítě 2-14 let Na osobu / Na noc 490
Superior pokoj Na osobu / Na noc 200
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
14 let
1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát
14 let

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením a možností jedné nebo dvou přistýlek. Každý pokoj má klimatizaci, TV a balkon s bočním výhledem na moře. 1. dítě do 13,99 let na přistýlce má pobyt zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Stravování

V ceně je zahrnuta polopenze formou švédských stolů. Za příplatek je možné rozšířit stravu na plnou penzi nebo all inclusive. ALL INCLUSIVE: Plná penze v hotelové restauraci formou švédských stolů. Místní alkoholické i nealkoholické nápoje po celý den 10.00 - 23.00 v baru. Snack s občerstvením (sendviče, pizza, hamburgry, chipsy, zmrzlina atd.) 10.00 - 23.00.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Bratislava-Gerona-Bratislava nebo Praha-Barcelona-Praha
• odbavení s příručním zavazadlem
• transfery letiště-hotel-letiště
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• činnost stálého delegáta

Příplatky

plná penze 200 Kč/osoba/noc (dítě do 14 let 100 Kč/noc)
all inclusive 590 Kč/osoba/noc (dítě do 14 let 490 Kč/noc)
příplatek za zrekonstruovaný pokoj 200 Kč/os./noc
odbavení zavazadla do 15 kg na let tam i zpět 1 400 Kč/ks

Doprava

Letecká doprava je zajišťována z Bratislavy linkami Ryanair do Gerony. Z Gerony do hotelu a zpět je zajištěn transfer. Dále je možná přeprava Praha-Barcelona-Praha, termíny jsou ale od soboty do soboty, tzn. o 1 den později. U letecké přepravy z Bratisalvy cena zahrnuje odbavení s příručním zavazadlem. Za každé zavazadlo k odbavení do 15 kg na let tam i zpět se platí příplatek 1 400 Kč/ks.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 29.9.2005
Zúčastnili jsme se pobyt.zájezdu do Lloretu de Mar /Šp./. Byli jsme velmi spokojeni s Vašimi službami, hlavně s průvodcem p. Pichlem, který svým profesionálním přístupem a ochotou nám zpříjemnil dovolenou od Vaší CK. Josef Kozel, Blansko

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaJe nejnavštěvovanější středisko pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Výborně udržované pláže, bohatý noční život, kasino, aquapark a spousta dalších atrakcí právem vytvářejí z Lloretu nejzábavnější centrum katalánského pobřeží. Na své si přijdou jak milovníci písečných pláží lemovaných vycházkovými kolonádami, tak příznivci skalnatého pobřeží a skrytých zátok, jakoby stvořených pro pohodové slunění a koupání i pro rekreační potápění.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.