Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Don Juan Lloret*** 10/11 nocí autobusem

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
250 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Sejf
Fitness
Tenis
Bazén venkovní

Hotel se nachází v klidné uličce nedaleko rušného centra Lloret de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Ke koupání můžete využít buď 250 m vzdálenou městskou pláž v blízkosti proslulé palmové promenády a životem kypícího centra městečka a nebo necelých 400 m vzdálenou klidnou romantickou pláž Fenals. Skvěle si odpočinete v nově zařízených klimatizovaných pokojích, překvapí vás krásné hotelové bazény a necháte se hýčkat profesionálními hotelovými službami. Večer vás pohltí jedinečná atmosféra prázdnin a zábavy, která panuje v uličkách nedalekého středu letoviska. Vychutnáte si džbánek sangrie v jedné z restaurací na překrásné, palmami stíněné, promenádě. Hotel dále disponuje dětským brouzdalištěm, barem v hotelu, barem u bazénu, obchodem, výtahy, TV místností, salonkem, diskotékou, dětským koutkem, animacemi. Za příplatek je možné využít tenis, stolní tenis, billiard, videohry, jacuzzi, kadeřnictví, trezor.

Příbuzné zájezdy

Do tohoto hotelu jsou i další způsoby dopravy:
Vlastní doprava: hotel Don Juan Lloret*** 10/11 nocí vlastní doprava

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Oběd dospělý Na osobu / Na noc 90
Oběd dítě do 12 let Na osobu / Na noc 50
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 390
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve 2lůžkových pokojích s možností 1 až 2 přistýlek. Pokoj disponuje vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), balkónem, telefonem, televizí, klimatizací. Za příplatek možno zajistit dětskou postýlku (platba v místě).

Stravování

V ceně je stravování zajištěné formou polopenze (snídaně a večeře). Možnost rozšíření za příplatek na all inclusive nebo plnou penzi. Plná penze: Snídaně, oběd, večeře. K plné penzi víno a voda. All inclusive: V baru se podává od 10:00 do 23:30 hod. místní nápoje, alkoholické - pivo, likéry, vína, destiláty, nealkoholické - káva, čaj, voda a další. „Snacks“ od 11:00 do18:00 hod., pizzy, hot-dogy, hamburgery, zmrzliny pro děti.

Cena zahrnuje

ubytování na 10/11 nocí
polopenzi
autobusovou dopranu
služby stálého delegáta

Doprava

Doprava na Costa Brava je autobusem. Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni a za příplatek i v následujících místech: Ostrava (400), Frýdek Místek (400), Nový Jičín (400), Hranice (400), Lipník n. B. (400), Olomouc (350), Přerov (350), Prostějov (200), Vyškov (150), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (250), Blansko (200), Hradec Králové (400), Pardubice (400), Chrudim (400), Žďár n. Sázavou (300), Havl. Brod (300), Třebíč (300), Znojmo (300), Mikulov (300), Kroměříž (400), Holešov (400), Zlín (400), Uh. Hradiště (400), Hodonín (350), Strážnice (350), Břeclav (350).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaJe nejnavštěvovanější středisko pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Výborně udržované pláže, bohatý noční život, kasino, aquapark a spousta dalších atrakcí právem vytvářejí z Lloretu nejzábavnější centrum katalánského pobřeží. Na své si přijdou jak milovníci písečných pláží lemovaných vycházkovými kolonádami, tak příznivci skalnatého pobřeží a skrytých zátok, jakoby stvořených pro pohodové slunění a koupání i pro rekreační potápění.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.