Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Aparthotel Costera La Mar***

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
100 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi

Úplně nový hotel otevřený v roce 2011, nacházející se 100 m od písečné pláže v původní malebné historické zástavbě barevných domečků letoviska Villajoiosa (Španělsko, Costa Blanca). K dispozici jsou studia pro 2 os., 1ložnicové a 2ložnicové apartmány s americkou kuchyní, salonem, kompletní koupelnou včetně hydromasážní sprchy. Apartmány mají dřevěné podlahy, balkon a moderní vybavení nábytkem. Restaurace a kavárna, kde klienti čerpají polopenzi nebo plnou penzi je v první linii u pláže. Možnost parkování na veřejném parkovišti 200 m od hotelu. Wi-Fi zdarma.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
snídaně Na osobu / Na noc 120
polopenze Na osobu / Na noc 370
plná penze Na osobu / Na noc 600
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
16 let
1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát
16 let
Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Velmi moderní a kvalitně vybavená studia pro 2 osoby, apartmány s 1 ložnicí pro2–4 osoby a apartmány s 2 ložnicemi pro 4–6 osob. Koupelna, americká kuchyně, salon s posezením a LCD televizorem, klimatizace. Ručníky a ložní prádlo v ceně

Stravování

V základní ceně je ubytování bez stravy, možnost přikoupení polopenze nebo plné penze v blízké restauraci.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování na 7 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery • asistenční službu delegáta.

Příplatky

• Snídaně: 120 Kč/osoba/noc • Polopenze: 370 Kč/osoba/noc • Plná penze: 600 Kč/osoba/noc • Dětská postýlka: 150 Kč/noc • transfer z Brna na letiště do Vídně a zpět, možné doobjednat za 1 000 Kč/os.

Doprava

Letecká doprava do Španělska je zajištěna z Vídně. Ve Španělsku jsou zajištěny transfery španělskými autobusy, mikrobusy či osobními auty.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaVillajoyosa je malebným městečkem s magnetickým kouzlem. Je to bývalé halvní město pobřežní oblasti zvané Marina Baixa a má velmi bohatou a pestrou minulost. V současnosti je oblíbeným střediskem díky klidným a čistým plážím, vynikajícímu klimatu a kouzlu historického jádra s malými a úzkými uličkami, plnými různobarevných domků, natřených v tom nejčistším zářivém středomořském stylu. Dodnes si dochovala svůj rybářský ráz, a tak můžete každé odpoledne sledovat návrat rybářských člunů a následný prodej ryb na burze v přístavu. Navštívit můžete i zdejší továrnu a muzeum čokolády, španělské značky Valor. A dostanete-li chuť, můžete si vychutnat čerstvé plody moře v některé z místních restaurací nebo si jen dát šálek lahodné čokolády v kavárně na pláži.