Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Kaktus Albir****

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
, oblázková pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Bezbariérový
Sejf
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Originální hotel s jedinečnou polohou přímo u pláže Albir (Španělsko, Costa Blanca) a s vyhlídkami na zátoku, ohraničenou z jedné strany zelenými kopci a majákem a z druhé strany výběžkem Calpe d´Ifach. Klientům je k dispozici bazén před hotelem s lehátky a brouzdalištěm pro děti, bazén se sluneční terasou na střeše hotelu, v zimě je k dispozici krytý bazén, jacuzzi a sauna. Najdete tu i velkou halu s tanečním parketem, bar, restauraci, kavárnu, kadeřnictví, internetovou místnost. Pláž u hotelu je z drobných oblých oblázků, kousek dál pak písečná. Placený parking.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 420
plná penze Na osobu / Na noc 150
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Velmi prostorné a vkusně vybavené dvoulůžkové pokoje s terasou a koupelnou, včetně vysoušeče vlasů. Pokoje jsou klimati zované, s TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek). Možnost 1–2 přistýlek. Slevy pro děti do 13 let.

Stravování

V základní ceně je polopenze formou švédských stolů, možnost rozšíření na plnou penzi. Vynikající, pestrá a bohatá kuchyně.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování na 7 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery • asistenční službu delegáta

Příplatky

• Jednolůžkový pokoj: 560 Kč/osoba/noc • Plná penze: 150 Kč/den • transfer z Brna na letiště do Vídně a zpět, možné doobjednat za 1 000 Kč/os.

Doprava

Letecká doprava do Španělska je zajištěna z Vídně. Ve Španělsku jsou zajištěny transfery španělskými autobusy, mikrobusy či osobními auty.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaAlfas del Pi - Playa de Albir je půvabné městečko v Marina Baixa, které si zvolili jako svou letní rezidenci mnozí obyvatelé z nejrůznějších částí Evropy. Je zde totiž vyjímečné počasí a dobré klimatologické podmínky, bohatá a pestrá gastronomická nabídka, úžasný klid a nádherný odpočinek uprostřed přírody. Možnost střídat moře, hory a venkov je tady totiž každodenní realitou. Můžete se totiž procházet po útesech až k majáku Punta Bombarda nebo plavat a provozovat nejrůznější vodní sporty, anebo se účastnit některé z mnohých kulturních udaálostí, které se tu v průběhu roku konávají. Příznivé a mírné klima s optimální vlhkostí pro lidské zdraví - 65 % , to jsou jedinečné důvody pro pobyt zde. K tomu je třeba ještě přičíst převažující horizontální typ zástavby a obrovské zelené plochy. Pláž Albir je umístěna v nádherné zátoce, na úpatí Sierra Helada, která je přírodním parkem, a jsou odtud nádherné vyhlídky na Alteu, Calpe i samotný výběžek Ifach, který je jedním ze symbolů Costa Blanca.

Flor los Almendros hotel

Hotel Flor Los Almendros***

Brno, Praha, Ostrava letecky
polopenze
Last minute
od 15 490,-
Mallorca, Paguera, hotel Beverly Playa

Hotel Beverly Playa***

Brno letecky
polopenze all inclusive
Last minute
od 17 990,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 7 let1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát: 7 let