Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
Popis destinace

Video z MallorkyJeden z nejvyhledávanějších cílů všech opravdových znalců, neoddiskutovatelná královna evropské turistiky, perla Středomoří. Kouzelný ostrov (Španělsko) s horoucím srdcem a se stálým přídechem velkého svátku i pořádného flámu. Největší z Baleárských ostrovů nabízí nejen kilometry písečných pláží, lemovaných nádhernými promenádami na pobřeží, ale i panenskou přírodu ve vnitrozemí.
Turista zde najde vše, co k dovolené patří, na jedné straně široké sportovní vyžití a bohatý společenský život s kosmopolitní, uvolněnou atmosférou a na druhé straně malebná zákoutí , kde se snad zastavil čas, aby ukázal náhodnému turistovi prostou krásu čisté a pokojné přírody. Mallorca je skutečnou perlou ve Středomoří, která si pečlivě chrání svoji identi tu i přes obrovské množství návštěvníků, kteří ji pravidelně vyhledávají.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem pátek 77€
Tento celodenní výlet nabízí jedinečnou možnost shlédnout ta nejkrásnější a nejzajímavější místa ostrova Mallorca. Cestovat budeme autobusem, vlakem i lodí. Nejprve se známým historickým vlakem ,,Oranžový expres” přepravíme do městečka Soller, které se nachází v rozlehlém údolí, tvořeném horským masivem Sierra de Tramontana. Celá oblast je zde provoněna pomeranči a olivami, které se tu hojně pěstují. Po projížďce vláčkem následuje přesun historickou tramvají do nedalekého přístavu Port Soller. Odtud budeme pokračovat přibližně hodinovou plavbou do zátoky Sa Calobra. Průzračné azurové moře a malé pláže jsou zde lemované vysokými útesy porostlými bujnou vegetací. Po pauze na oběd (není v ceně výletu), případně na koupání, na nás bude čekat autobus, který nás proveze nejznámějšími serpentýnkami pohoří Sierra de Tramontana. Následující zastávka bude v klášteře Lluc známým vlastnictvím "černé madony". Na závěr tohoto výletu navštívíme centrum kožedělné výroby Incu, kde zastavíme v jedné z výrobních prodejen kůže.
Dračí jeskyně čtvrtek odpoledne 44€
Během tohoto výletu se vydáme na východní pobřeží ostrova. Cestou zastavíme ve výrobní prodejně mallorských perel kde v malém ateliéru můžete zhlédnout výrobu mallorských perel a také zakoupit zde nabízené výrobky. Poté pojedeme okolo městečka Manacor do Portocristo kde jsou "Dračí jsekyně", nejznámější jeskyně na ostrově. Tyto jeskyně jsou vzácné nejenom různými formacemi které tvoří krápníky, ale hlavně největším podzemním jezerem na světě. V poslední části prohlídky si poslechnete živý koncert klasické hudby, který se odehraje právě na tomto jezeře. Tento výlet je půldenní.
Sport Center Rafa Nadal sobota odpoledne 51€
Jste fanouškem Rafaela Nadala? Máte rádi tenis? Máte rádi ostatní sporty? V tom případě si nemůžete nechat uniknout výlet do Sport Center Rafa Nadal s exkluzivní návštěvou VIP Xperience Tour tohoto centra.
Výlet zahrnuje návštěvu muzea Rafaela Nadala se zónou ̈Sport Xperience ̈, kde jsou profesionální trenažery. Například si můžete zkusit závod ve Formuli 1, nebo také velice zábavnou platformu 3D, kde se můžete projít mezi dinosaury, sjet si velmi divokou sjezdovku, nebo vyzkoušet ptačí přelet nad Rio de Janeirem... atd. V každém případě můžete absolvovat spoustu nevšedních zážitků. Stejně tak uvidíte všechny poháry Rafaela Nadala, předměty darované dalšími sportovci, dokonce i formuli 1, se kterou Fernando Alonso vyhrál světový pohár a spoustu dalších zajímavostí. Dále budete provedeni celým areálem centra, které zahrnuje také soukromou školu mladých talentů. Při této prohlídce uvidíte také kurt, na kterém trénuje i sám Rafael Nadal. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Pláž Es Trenc a návštěva vinařství Vi Rei středa 50€
Vi Rei (královské víno) je nejdynamičtěji rostoucím vinařstvím na Mallorce. Jeho vinice se rozkládají na ploše 85 hektarů. Královská vína dělají čest svému jménu, protože se vyrábějí jak z uznávaných zahraničních hroznů, tak z místních mallorských hroznů.
Budete moci ochutnat 3 vína vynikající kvality a také místní panenský olivový olej. Minivláček, kterým je možné provézt se mezi vinicemi, nám dá možnost lépe poznat místní vinařství.
Poté budeme pokračovat na nejznámější mallorskou panenskou pláž s bílým pískem a průzračnou vodou, pláž Es Trenc. “Proč cestovat až do Kabiriku, když můžeme jet na Es Trenc”, říkají místní. Navštivte s námi mallorský “Karibik”.

Formentor úterý 42€
Zájezd na Formentor je celodenní. Připravte se na den plný zážitků a určitě si nezapomeňte plavky a osušky.
Tento výlet začne návštěvou tradičního trhu v bývalém královském městečku Alcudia. V tomto městečku obklopeném hradbami si můžete vychutnat atmosféru pravého mallorského trhu. Odtud pojedeme do přístavu Port Pollenca kde se nalodíme na výletní loď která nás doveze na pláž Formentor, která je považována za jednu z vůbec nejpřírodnějších pláží a je obklopena piniemi. Na této pláži budete mít volný čas na koupání.
Dále budete stoupat serpentinami až na nejfotografovanější místo ostrova – Es Colomer, odtud si budete moci vychutnat krásný výhled z útesu vysokého 232 m nad mořem.

Noční Palma pondělí a čtvrtek 35€
Večerní výlet do Palmy Vám nabídne jedinečnou procházku večerní Palmou, kde jistě oceníte nádherný pohled nejen na osvětlenou katedrálu, ale i další památky. Po panoramické projíždce autobusem, se nalodíte na lod` kde budete mít možnost si vychutnat velice příjemnou večerní plavbu při hudbě a drinku.
Jedinečný výlet pro všechny kdo chtějí zažít večerní atmosféru hlavního města tohoto nádherného ostrova.


Palma, jeskyně Arta a pláž Canyamel pátek 55€

Výlet na východní pobřeží ostrova, kde se nacházejí unikátní jeskyně. Nejdříve si z a autobusu prohlédnete dominanty hlavního města ostrova - katedrála, palác Almudaina, budovy v secesním stylu, hlavně divadlo, las Ramblas a Plaza España. Dále se pokračuje směrem do vnitrozemí. Zastavíme se ve výrobně slavných mallorských perel Orquidea, kde si prohlédnete samotný proces jejich výroby. Pak navštívíte jeskyně Arta, které svojí majestátností očarovali mnohé slavné návštěvníky: Jules Verne, Alexander Dumas, Agatha Christie, a sloužili jako inspirace ke stavbě chrámu Sagrada familia v Barceloně. Odpoledne koupání a opalování na jedné z pláží východního pobreží.

Výlet po ostrově s Equiart bonusem úterý 73€

Ráno sa vydáme směrem na severovýchod do zálivu Port Pollensa. Malebná horská cesta nás zavede na Holubičí vyhlídku Es Colomer. Z nadmořské výšky 252 m se pokocháme přírodní scenérií nekonečného mořského horizontu a hrdých skalnatých útesů. Dále budeme pokračovat přes pohoří Sierra de Tramuntana, které je pod ochranou UNESCO. Panenská příroda, lesy tvořené středomořskou borovicí a kamenným dubem se stanou terčem našich fotoobjektivů. Zastavíme se v duchovním centru Mallorky - areálu kláštera Lluc. V jeho kostele se uctívá černá madona - patronka ostrova. Slavný architekt Antonio Gaudi se podepsal na reformě interiéru. Procházka po parku a ochutnávka “nápoje věčné mladosti “.
Po poledni navštívíme mallorskou rodinu - majitele ranče Equiart. Pohostí nás místními specialitami, mezi kterými bude kralovat domácí paella. Součástí oběda bude i čerstvé ovoce, voda a osvěžující víno.
Vše z domácí produkce. Během oběda si vychutnáme tanec šlechtěných drezírovaných koni a temperamentních tanečnic ve stylu flamenco.

Ceny jsou orientační a mohou se během sezóny měnit. O konání výletů rozhoduje místní kancelář v závislosti na aktuální situaci. Výlety nabízí delegát během informační schůzky a platí se na místě také delegátovi.

Ubytování - hotely

Letovisko Paguera

Hotel Flor los Almendros*** - kompletně zrekonstruovaný hotelový a apartmánový komplex, vystavěný v andaluském stylu s množstvím zeleně. Klidná a pohodlná dovolená s vysokou kvalitou a dobrou cenou. Hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.
Hotel Beverly Playa*** - kvalitní hotel vyhledávaný především pro polohu přímo na pláži v klidnější části letoviska, ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.
Hotel Tora*** - Útulný hotel, který prošel v roce 2017/18 kompletní renovací interiéru, ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.
Hotel Gaya***- kvalitní tříhvězdičkový hotel s vynikající polohou jen 50m od krásné písečné pláže nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky

Letovisko Colonia de Sant Jordi

Hotel Romantica*** - nachází se na jižním pobřeží Mallorky na okraji letoviska v blízkosti četných panenských pláží.Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky

Letovisko Sant Elm

Hotel Aquamarin*** - malebně situovaný hotel mezi dvěma plážemi v malém středisku, ideální pro ty, co hledají rodinné prostředí, přírodu a klid.


Letovisko Palmanova

Hotel Senses Palmanova **** - hotel má výbornou poloho přímo u písečné pláže, nabízí sedm bazénů, ubytování je ve dvoulůžkových pokojích.
Hotel Alua Hawaii ****-hotel ihned u pláže, vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Nabízí moderně a pohodlně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky.

Letovisko Port Pollenca

Hotel Panorama*** - rodinný hotel, který se nachází v klidné části střediska Port de Pollensa, hotelové pokoje jsou dvoulůžkové.

Řazení:     dle ceny,     termínu,     destinace
Mallorca, Palmanova, hotel Alua Hawai

Hotel Alua Hawai****

Brno, Ostrava, Praha letecky
Španělsko - Mallorca - Palma Nova
02.06. - 09.06. od 24 390,-
02.06. - 09.06. od 24 390,-
02.06. - 09.06. od 24 390,-
více termínů ...

Hotel s vynikající polohou blízko pláže, vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Nachází se u dlouhé pláže s ...

polopenze all inclusive, plná penze
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 12 letNově zařazeno v naší nabídce !
Aquamarin Sant Elm

Hotel Aquamarin***

Brno, Ostrava, Praha letecky
Španělsko - Mallorca - Sant Elm
02.06. - 09.06. 18 990 ,- od 13 990,-
02.06. - 09.06. 20 740 ,- od 13 990,-
02.06. - 09.06. 18 990 ,- od 13 990,-
více termínů ...

Malebně situovaný hotel mezi dvěma písečnými plážemi v malém středisku Sant Elm (Španělsko, Mallorca), na západním ...

Last minute
polopenze
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 7 let
Mallorca, Paguera, hotel Beverly Playa

Hotel Beverly Playa***

Brno, Ostrava, Praha letecky
Španělsko - Mallorca - Paguera
02.06. - 09.06. 18 990 ,- od 14 990,-
02.06. - 09.06. 18 990 ,- od 14 990,-
02.06. - 09.06. 18 990 ,- od 14 990,-
více termínů ...

Kvalitní tříhvězdičkový hotel vyhledávaný především pro svou jedinečnou polohu přímo na pláži, profesionální služby, ...

Last minute
polopenze all inclusive
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 7 let