Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mediterraneo Park****

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Fitness
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Čtyřhvězdičkový hotel postavený v andaluském stylu přímo u písčité pláže. Vstup na pláž je oddělen pouze místní promenádou. Hotelový komplex, který překvapí svou mnohobarevností je po rekonstrukci v roce 2009 a nachází se v klidnější části hotelové zóny letoviska Roquetas de Mar (Španělsko, Costa de Almeria), které leží západně od Almeríe. Možnost procházek po plážové promenádě (vstup přímo z hotelu). V hotelu je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, internetový koutek, stolní tenis, PC, herní automaty, biliár, bazény, dětský bazén, bazén s vířivkou, terasy na opalování, slunečníky a lehátka u bazénu, možnost zapůjčení osušek (za vratnou zálohu), vnitřní bazén, fitness, kadeřnictví, obchod se suvenýry, místnost na zavazadla, směnárna, půjčovna aut. Pro děti je k dispozici dětský bazén, dětský park a miniklub. Internet a Wi-Fi za poplatek.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2017, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2017. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři a platí pro seniora a 1 další osobu.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové komfortně vybavené pokoje s klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, minibarem a trezorem (za poplatek), terasou nebo balkonem. Možnost 1-2 přistýlek pro děti. Většina pokojů má výhled na moře. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání.

Stravování

V ceně pobytu je All inclusive: plná penze formou bufetu – během jídla se podává voda, pivo, víno, limonáda. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealko nápojů 10.00–24.00 hod. v baru Paris Bar (hlavní bar) – v ostatních barech se konzumace platí, během dne lehké občerstvení. Pestrá kuchyně.

Cena zahrnuje

• ubytování na 10/11 nocí s all inclusive
• leteckou přepravu tam i zpět (Brno/Ostrava-Almería-Brno/Ostrava)
• transfery z letiště do hotelu a zpět
• činnost stálého delegáta
• letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

Děti 0–2 roky 1 990 Kč!

Doprava

Doprava do Almeríe je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Almeríe.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Středisko leží v západní části Costa de Almería, asi 19 km od hlavního města. Původně rybářská osada známá solením ryb se začala v 60. letech minulého století rozrůstat jako turistická destinace. Zdejší pobřeží bylo dlouhou dobu sužováno piráty, proto zde vznikla na obranu strážní věž Cerillos a hrad Castillo de Santa Ana. Je zde celkem 18 km pláží, 5 z nich oceněných modrou vlajkou za čistotu. Přístup do vody je pozvolný, vhodný i pro děti. V blízkosti se nachází i Aquapark Mario Park s tobogány a akváriem.

Fakultativní výlety

Přírodní park Cabo da Gata – Nijar
Tato oblast je největší horskou vulkanickou formací ve Španělsku s 38 000 ha skal, písečných dun, salin a pouští . Krajina zde je původní, divoká a plná originálních geologických útvarů. Park byl první přímořskou chráněnou oblastí ve Španělsku a je zároveň i jednou z největších chráněných oblastí v západním Středomoří. K tomu je třeba přičíst pobřežní část, která je celou jednu míli široká a je obzvláště působivá se svými fascinujícími plážemi a malými zátokami s průzračnou vodou. Kromě jiného navští víte maják Faro de Cabogata s úchvatnou vyhlídkou a budete moci obdivovat vesničky San José a Arrecife de las Sirenas, které dokonale splývají s okolní krajinou.

Almería
Jméno města pochází z arabšti ny a znamená mořské zrcadlo. Almería je město s nesmírně dlouhou tradicí, protože sem přišly první kultury, které hledaly ve zdejší oblasti cín, již v době bronzové. Za Arabů dosáhla velkého rozmachu díky své příhodné strategické poloze, byly zde vybudovány doky a hrad, který byl jednou z nejrozsáhlejších vojenských pevností z období středověku. Během půldenního výletu navštívíte hrad, katedrálu a projdete se historickou čtvrtí .

Mojacar a Nijar
Mojacar je typickou bílou andaluskou vesnicí malebně ukrytou v horách s úzkými uličkami, domky s tepanými balkony a dřevěnými okenicemi mezi kterými hrají všemi barvami spousty kytek v keramických květináčích. V uličkách můžete nakoupit suvenýry nebo se jen tak těšit nádhernými výhledy. Druhou zastávkou je Nijar proslavený keramikou a textilními dílnami.

Guadix
Celodenní výlet do městečka proslulého svými troglodytními obydlími, jeskyněmi vyhloubenými ve zdejších jílovitých kopcích. Mnohé jeskyně jsou dodnes obydlené, mnohé slouží jako hotelové ubytování pro turisty. Město leží na severním úbočí Sierra Nevady, a proto při zpáteční cestě zastávka v průsmyku Puerto de la Ragua, odkud jsou nádherné výhledy do krajiny, a v městečku La Calahorra, kterému dominuje hrad z 15. stol.

Granada
Celodenní výlet do Granady s návštěvou Alhambry a zahrad Generalife. Procházka historickou částí města s katedrálou, hrobkou katolických králů, arabskou tržnicí a nám. Bibarambla. Volno k individuálním procházkám a nákupům.