Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Don Juan Village** - letecky

Typ ubytování hotel
Strava plná penze
Doprava letecky
Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
100 m
, písečná pláž
Tenis
Bazén venkovní

Přízemní pavilony vystavěné uprostřed zahrad ve vzdálenosti pouhých 100m od pláže jsou naprosto výjimečným typem ubytování na pobřeží Costa Brava letovisku Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Tento zahradní blok pokojů je součástí tříhvězdičkového hotelu Don Juan Tossa a propojení s tímto luxusním hotelem nabízí veškeré zázemí služeb kvalitního hotelu včetně dvou bazénů, tenisových kurtů, baru, restaurace i společenských prostor s večerními programy. Stravování je rovněž zajištěno ve velmi dobré hotelové restauraci. Toto ubytování nabízí přesně takový styl, jaký mnoho našich zákazníků často bezúspěšně hledalo v naší nabídce. Je to ubytování v přírodě, v přízemních domcích, nikoliv ve velkých komplexech, a přitom spojené se službami velkého luxusního hotelu.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 12% do 31.12.2014, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2015. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.


Konstantní příplatky
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 350
all inclusive dítě 2-13 let Na osobu / Na noc 250
Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v přízemních domcích vystavěných v zahradním stylu, obklopených zelení. Každý návštěvník má k dispozici dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením. Je zde možnost jedné až dvou přistýlek pro děti i pro dospělé. 1.dítě do 12 let i 2.dítě do 6 let na přistýlce mají pobyt zdarma!

Stravování

V ceně je zahrnuta plná penze formou švédských stolů v hotelové restauraci. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Za příplatek je možno zajistit pobyt v režimu All Inclusive. ALL INCLUSIVE: Vedle plné penze formou švédských stolů jsou v rámci All Inclusive zajištěny teplé i studené místní alkoholické i nealkoholické nápoje od 10 do 22hod v hotelovém baru. Dále možnost pozdní snídaně od 10 do 12hod a odpolední snack bar a pro děti zmrzlina od 16 do 18hod..

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí
plná penze
služby stálého delegáta
leteckou dopravu
letištní a palivové příplatky

Příplatky

All inclusive 300 Kč/osoba/den (děti do 13 let 170 Kč/osoba/den)

Doprava

Doprava na Costa Bravu je letecká. Odlety jsou z Bratislavy do Gerony. K odletům a od příletů zajišťujeme zdarma autokarový transfer z Ostravy, Olomouce, Brna a Břeclavi.Z Gerony jsou zajištěny transfery španělskými autobusy.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Tossa de Mar patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městečkům na pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Těžko naleznete podobné místo, kde by se tak harmonicky spojovaly borové lesy sahající až k pobřeží a strmé útesy padající do průzračné mořské vody s písečnými plážemi v malebných zátokách i křivolakými uličkami starého města. Tossa je ideálním střediskem pro strávení klidné dovolené a rozhodně není vhodná pro milovníky nočního života. Spíše nabízí pohodu, velmi příjemnou atmosféru, procházky romantickými uličkami kolem starobylé pevnosti a nezapomenutelná posezení v typických tavernách ve starém městě.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu poznáte nejznámější místa této katalánské metropole jako Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló (díla geniálního architekta A. Gaudího), Národní palác - muzeum katalánského umění, olympijský stadion, či třeba supermoderní Torre Agbar. Můžete navštívit proslulou tržnici La Boquería, projít se po krásné a rušné ulici La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků, nebo si prohlédnout stavby v nejstarší části města - Gotické čtvrti. V přístavu lze také navštívit atraktivní Akvárium s 80 metrů dlouhým proskleným tunelem.

Montserrat
Světoznámé poutní místo, každoročně vyhledávané tisíci turisty z celého světa. V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské - patronky Katalánska. Klášter je také proslulý chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Denně se zde konají bohoslužby. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný a neopakovatelný pohled (téměř letecký) na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí také výhled až k nedaleké Barceloně (cca 35 km).

Barcelona + Nou camp + fontány - večerní
Oblíbený odpoledně - večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla - Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp (druhý největší fotbalový stadion na světě) s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce krásnou ulicí La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků nebo návštěvou přístavu a atraktivního Akvária. Na závěr shlédnete nezapomenutelnou světelnou, hudební a vodní show Magické fontány (unikát z roku 1926).

Marineland - aquapark, delfinárium, mořské ZOO
Jediný mořský park v Katalánsku je rozdělen na 3 části. V jedné najdete delfinárium s vystoupeními cvičených delfínů, lachtanů, ale i papoušků a exotického ptactva. Dále mořské ZOO s tučňáky, tuleni, plameňáky, pelikány, čápy a také velkou volieru s exotickým ptactvem. V další části jsou vodní atrakce - tobogány, kamikaze, černá díra, skluzavky a bazény.

Barcelona - býčí zápasy
Nenechte si ujít příležitost seznámit se se španělskou mentalitou, která nejlépe vynikne právě při koridě. Každou neděli je možno navštívit jednu z největších býčích arén v Barceloně a zúčastnit se tohoto jedinečného představení. Krvavé divadlo je však určeno jen pro silnější povahy.

Svět Dalího / Dalí Museum
Navštívíte městečko Figueras s muzeem Salvadora Dalího - jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Ročně sem přijíždí více jak 750 tisíc turistů z celého světa a patří mezi nejnavštěvovanější muzea ve Španělsku. Nesmrtelný Salvador Dalí je tady mezi svými díly pochován. Zavítáte také na hrad Púbol, který koupil Dalí své ženě Gale a jehož výzdobu s mobiliářem sám navrhl. Jsou zde vystavena také díla, která své ženě věnoval a pro ni vytvořil.

La Siesta - španělská noc - flamenco
Vyhledávaný program, odehrávající se v bývalé vesnické usedlosti z roku 1666. Hlavním magnetem večera je prvotřídní flamenco - typický španělský tanec v podání famózního sólisty a choreografa José Leóna (držitele dvou světových rekordů) s jeho taneční skupinou. Dále vystoupí televizní hvězda - šarmantní tenor Sam a také v zahraničí uznávaný kytarista Diego Cortés. Součástí večera je večeře v typickém katalánském stylu, alkoholické i nealkoholické nápoje, zmrzlina i typický nápoj Katalánských rybářů "Cremat Catalá".

Aquapark Water World
Vodní park Water World, to je svět zábavy uprostřed čisté přírody. Velké množství atrakcí ve formě skluzavek, tobogánů, bazénů s bublinkovými masážemi, nebo s umělými vlnami, "raftingová řeka" - jediná svého druhu v Evropě. Park si podmaní všechny bez rozdílu věku, děti i dospělé.

Pobřeží Costa Brava
Ve všech letoviscích je možno nastoupit na výletní loď a individuálně absolvovat kouzelnou plavbu kolem nádherného, bohatě členitého pobřeží Costa Bravy. Cestou můžete vystoupit na koupání na některé z mnoha ve skaliskách ukrytých pláží nebo navštívit některé městečko k příjemné procházce a posezení.

střešní bazén

Hotel Merce** - vlastní doprava

vlastní doprava
snídaně polopenze, plná penze
od 5 490,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 13 let
Bazén u hotelu.

Hotel Windsor*+ - vlastní doprava

vlastní doprava
snídaně
od 7 090,-
střešní bazén

Hotel Merce** - autobusem

autokarem
snídaně polopenze, plná penze
od 8 990,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 13 let
Španělsko, Costa Brava - hotel Surf Mar

Hotel Surf Mar**** - vlastní doprava

vlastní doprava
polopenze all inclusive, plná penze
od 8 990,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 14 let
Bazén u hotelu.

Hotel Windsor*+ - autobusem

autokarem
snídaně
od 10 590,-
Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar - hotel Surf Mar

Hotel Surf Mar**** - autobusem

autokarem
polopenze all inclusive, plná penze
od 12 490,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 14 let