Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
Popis destinace

Video z MallorkyJeden z nejvyhledávanějších cílů všech opravdových znalců, neoddiskutovatelná královna evropské turistiky, perla Středomoří. Kouzelný ostrov (Španělsko) s horoucím srdcem a se stálým přídechem velkého svátku i pořádného flámu. Největší z Baleárských ostrovů nabízí nejen kilometry písečných pláží, lemovaných nádhernými promenádami na pobřeží, ale i panenskou přírodu ve vnitrozemí.

Turista zde najde vše, co k dovolené patří, na jedné straně široké sportovní vyžití a bohatý společenský život s kosmopolitní, uvolněnou atmosférou a na druhé straně malebná zákoutí , kde se snad zastavil čas, aby ukázal náhodnému turistovi prostou krásu čisté a pokojné přírody. Mallorca je skutečnou perlou ve Středomoří, která si pečlivě chrání svoji identi tu i přes obrovské množství návštěvníků, kteří ji pravidelně vyhledávají.

Fakultativní výlety

Výlet po ostrově
Nezapomenutelné cestování po nejhezčích přírodních místech Mallorky. První zastávka bude v evropském městě kůže Inca, kde navštívíte typickou dílnu. Snad nejhezčí horská cesta vás zavede do Sa Calobry – rajského místa, ve kterém ústí do moře dva horské potoky. Užijete si koupání i procházky. Na pohodlné lodi se budete plavit podél nejpůsobivějšího pobřeží ostrova do malebného přístavu Port Soller. Po krátké pauze v přístavu nastoupíte na vlak, který si uchoval svůj tradiční charakter ze začátku 20. století a vydáte se na 50-ti minutovou cestu do Palmy, po cestě budete míjet plantáže s pomerančovníky a s mandloněmi. Řadou tunelů se dostanete do hlavního města, kde na vás bude čekat autobus, který vás odveze do hotelu.
Formentor a trh v Alcudii
Výlet začíná návštěvou tradičního trhu ve starobylém městečku Alcudia. Užijete si atmosféru prodeje domácích zvířat, typických řemeslných výrobků, vonícího čerstvého ovoce a zeleniny. Dále následuje směr na nejfotografovanější místo Mallorky – poloostrov Formentor. Zde se také nachází slavný hotel, ve kterém v čase svého pobytu na ostrově byla ubytována monacká královská rodina, W. Churchil, belgická královská rodina, a jiní. Z vyhlídkové plošiny situované v nadmořské výšce 200 metrů si můžete vychutnat výhled na skalnaté útesy omývané ocelově modrým mořem. Za jasného počasí je možné dohlédnout až na nedaleký ostrov Menorca. Volno ke koupání a opalování na přírodní pláži s křišťálovou vodou a bílým pískem, kouzelné pláži obklopené středozemním lesem.
Dračí jeskyně
Tento půldenní výlet vás zavede do podzemního království jedněch z nejkrasnějších jeskyň světa. První zastávkou je ateliér s ukázkou výroby mallorských perel, skleněných kuliček pokrytých pravou perletí . Dále pokračujete v cestě do Porto Cristo – přístavu připomínajícího obdivované norské fj ordy. Návštěva Dračí jeskyně, kde si u největšího podzemního jezera Evropy vychutnáte koncert klasické hudby.
Dragonera - výlet lodí
Půldenní výlet s lehkým občerstvením na palubě a s volným časem k procházce po ostrově Dragonera, který byl v roce 1995 vyhlášen přírodním parkem, a ke koupání v kouzelné zátoce Egos s průzračnou tyrkysovou vodou. Loď vyplouvá z Paguery, plaví se západním směrem podél pobřeží Costa de la Calma a kotví v přírodním přístavu na ostrově, jehož rozloha je 3200 m × 1500 m. Pak pokračuje k zátoce Egos se zastávkou ke koupání a šnorchlování. Po koupání následuje malé občerstvení a pak již návrat do Paguery.
Granja de Esporles
Půldenní výlet do starobylé mallorské usedlosti ze 17. století uprostřed bujné vegetace s nádhernými zahradami, přírodními studánkami, malým vodopádem, vodotryskem a muzeem mallorských tradic, jehož součástí jsou i kovářské a tkalcovské stroje, vinný sklep a lisovna oleje. Ochutnávka typických mallorských produktů, jakými jsou pomerančové marmelády, olivové oleje, možnost jejich nákupu.
Palma a Valldemossa
Dopoledne návštěva hlavního města ostrova, procházka historickým centrem s gotickou katedrálou ze 13. století, s renesančními městskými hradbami, parkem Parc del Mar, palácem Almudeina a s gotickou čtvrtí . Po prohlídce odjezd autobusem do jedné z nejpůvabnějších vesnic ostrova, do Valldemossy, se známou kartouzou, kde r. 1838 strávili zimu Fréderik Chopin a George Sandová. Užijete si procházku po úzkých kamenných uličkách se starobylými domy a paláci ozdobenými keramickými kachličkami a květináči se stále kvetoucími květinami. Možnost posezení v některé z proslulých kaváren a cukráren a ochutnání místní mandlové zmrzliny.

Ubytování - hotely

Letovisko Paguera

Hotel Flor los Almendros*** - kompletně zrekonstruovaný hotelový a apartmánový komplex, vystavěný v andaluském stylu s množstvím zeleně. Klidná a pohodlná dovolená s vysokou kvalitou a dobrou cenou. Hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.

Hotel Beverly Playa*** - kvalitní hotel vyhledávaný především pro polohu přímo na pláži v klidnější části letoviska, ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.

Hotel Novo Mar*** - Hotel apartmánového typu se nachází v oblíbené části Pagueryv blízkosti pláže Es Torá. Možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1-2 přistýlek.

Hotel Sutimar** - Malý rodinný hotel jen s 18 pokoji v blízkosti pláže, ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 prstýlky

Hotel Gaya***- kvalitní tříhvězdičkový hotel s vynikající polohou jen 50m od krásné písečné pláže nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky

Hotel Lido Park*** - Hotel se nachází na výčnělku mezi dvěma širokými písečnými plážemi na okraji letoviska. K dispozici dvoulůžkové pokoje

Hotel Concha Soul**+ - Malý velmi příjemný hotýlek butikového stylu. Dvoulůžkové pokoje jsou vybavené ve stylu vintage s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo pro dítě.

Letovisko Colonia de Sant Jordi

Hotel Romantica*** - nachází se na jižním pobřeží Mallorky na okraji letoviska v blízkosti četných panenských pláží.Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky

Letovisko Sant Elm

Hotel Aquamarin*** - malebně situovaný hotel mezi dvěma plážemi v malém středisku, ideální pro ty, co hledají rodinné prostředí, přírodu a klid.

Letovisko Port Pollenca

Hotel Romantic*** - menší útulný hotel pouze pro dospělé rodinného charakteru nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích

Hotel Mar Senses**** - Krásný, stylový hotel pouze pro dospělé, který se nachází v druhé linii od moře. Ubytování je v elegantních dvoulůžkových suitách velmi dobře vybavených

Řazení:     dle ceny,     termínu,     destinace
Aquamarin Sant Elm

Hotel Aquamarin***

Praha, Brno, Ostrava letecky
Španělsko - Mallorca - Sant Elm
03.06. - 10.06. 19 990 ,- od 19 190,-
03.06. - 10.06. 21 740 ,- od 19 190,-
10.06. - 17.06. 19 990 ,- od 19 190,-
více termínů ...

Malebně situovaný hotel mezi dvěma písečnými plážemi v malém středisku Sant Elm (Španělsko, Mallorca), na západním ...

First minute
polopenze
Mallorca - hotel Beverly Playa

Hotel Beverly Playa***

Praha, Brno, Ostrava letecky
Španělsko - Mallorca - Paguera
03.06. - 10.06. 19 990 ,- od 19 190,-
03.06. - 10.06. 19 990 ,- od 19 190,-
10.06. - 17.06. 19 990 ,- od 19 190,-
více termínů ...

Kvalitní tříhvězdičkový hotel vyhledávaný především pro svou jedinečnou polohu přímo na pláži, profesionální služby, ...

First minute
polopenze all inclusive
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 7 let
Mallorca-Port Andratx-hotel Brismar

Hotel Brismar***

Praha, Brno, Ostrava letecky
Španělsko - Mallorca - Port Andratx
03.06. - 10.06. 23 490 ,- od 22 550,-
03.06. - 10.06. 23 490 ,- od 22 550,-
10.06. - 17.06. 23 490 ,- od 22 550,-
více termínů ...

Výjimečný rodinný hotel, stylově vybavený s řadou uměleckých děl ve společných prostorách. Hotel s 48 pokoji leží přímo ...

First minute
snídaně polopenze
Nově zařazeno v naší nabídce !